Kanatsız Kuşlar Dizisi Cemre Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler


Kanatsız Kuşlar Dizisi Cemre Kim?Gizem GÜNEŞ  kimdir?

Kanatsız Kuşlar dizisi çekimleri devam ediyor. ATV kanalında yayınlanacak olan dizi Çok yakında ekranlara gelecek. Geçtiğimiz günlerde dizinin tanıtımı ATV kanalında yayınlanmış hep bayağı merak uyandırmıştı.

Kanatsız Kuşlar dizisinden haberler geldikçe sitemizde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Dizide yeni bir karakter daha belli oldu Kanatsız Kuşlar’da “Hayatın ona verdiğiyle yetinmeyen genç bir kız” karakterini canlandıracak olan CEMRE.

Dizi Haber Sitesi  Kanatsız Kuşlar Muzaffer Kimdir? Gerçek Adı?Yaşı? Nereli? Kariyeri

Peki nefisenin iki kızından biri olan ve hayatın ona verdiğiyle yetinmeyen genç bir kızı  canlandıran Cemre kimdir?Gerçek adı nedir? Cemre karakterini canlandıran güzel oyuncunun ismi Gizem GÜNEŞ.

Gizem GÜNEŞ isimli oyuncumuz 30 Kasım 1995 doğumlu  (22 Yaşında). Güzel oyuncu İstanbullu. 171cm boyunda ve 50 kilodur.Oyuncumuzun ufak bir erkek kardeşi vardır. Gizem GÜNEŞ Fransızca öğretmenliği okumaktadır. Oyuncunun sevgilisi vardır.

Dizi Haber Sitesi  Kanatsız Kuşlar Dizisi Dizi Müzikleri

Gizem GÜNEŞ oyunculuğa küçük yaşta adım atmıştır. İlk oynadığı dizi Binbir Gece dizisidir. Daha sonra Fox Tv de yayınlanan Görevimiz Komedi ve Star Tv de yayınlanan İçimdeki Fırtına dizinde rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanatsız Kuşlar Dizisi Cemre Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu, Sevgilisi? Oynadığı Diziler (13 Yorum)

  1. Adi-Gizem Gunes;yasi-22;171sm boyunda;50 kilodur.cekildiyi diziler binbir gece; gorovimiz tehlike ve firtina