Kanatsız Kuşlar Dizisi Suat Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu? Oynadığı Diziler


Kanatsız Kuşlar

ATV kanalının merakla beklenen yeni dizisinin yayınlanmasına saatler kaldı. Sitemizde dizi ile alakalı kısa bir bilgiyi paylaşmış ve bilgiler elimize ulaştıkça sitemizden sizlerle paylaşacağımızı söylemiştik.

Yeni dizi “Kanatsız Kuşlar” da bir oyuncunun daha ismi belli oldu. “Ķüçük dünyasında büyük hedeflere koşan bir yakışıklı” rolünü canlandıran SUAT. Peki kim bu Suat? Suat rolünü canlandıracak olan oyuncunun ismi Yusuf BAYMAZ.

Yusuf BAYMAZ Kimdir?

Yakışıklı oyuncu 05 Kasım 1989 (28 Yaşında) doğumludur. Yusuf Baymaz isimli oyuncumuz Adana ili Seyhan ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Oyuncumuz kalabalık bir ailenin en küçük oğludur. Ablaları yaninda büyümüştür. İlköğretim ve liseyi Adana’da bitiren oyuncumuz, Gaziantep’de önlisans eğitimi almıştır. Devamında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümüne devam etmiştir.

Yakışıklı oyuncu sevgilisinin peşinden giderek yerleştiği İstanbul’da pazarlama işi ile uğraşmış bir yandan ise oyunculuk eğitimleri almıştır.

Yusuf BAYMAZ birkaç tiyatro oyununda rol aldıktan sonra, Fatih Harbiye dizisinde Aslı’nın kocası Emre karakterine can vermiştir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kanatsız Kuşlar Dizisi Suat Kim? Gerçek Adı, Boyu, Kilosu? Oynadığı Diziler (1 Yorum)

  1. Bende yusuf Baykal gibi yada diğerleri gibi oyuncu olmak istiyorum ve bunun için elimden geleni yapıcam