Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak? Emir mi Yoksa Asu mu Ölecek? Fragman-Özet ve İpuçları

0

Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak? Emir mi Yoksa Asu mu Ölecek? Fragman-Özet ve İpuçları
Kara-sevda-dizisi-oyuncuları kara sevda son bölümde neler olacak

Kemal, önlerinde işlenen cinayeti polise haber vererek, bir soruşturmanın kanalını açar. Emir, bu soruşturmanın fazla derinleşmeden halledileceğinden çok emindir, onun kafasına takılan iki şey vardır. Bir; kardeşi kim? İki, Kemal’in Nihan’la birlikte orda ne işi vardı? Nihan, Emir’e, Kemal’in orda oluşunun kendi kontrolü dışında geliştiğini anlatsa da, emir Nihan’a anlaşmalarını bozduğunu düşünerek tehlikeli bir ceza hazırlar.Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (9)

Emir’in oyunu Kemal’i de kontrolden çıkarır. Artık ne sebeple olursa olsun durmayacaktır. Kemal’in bütün gemileri yakmak üzere olduğunu hisseden Nihan ise Kemal’e ulaşmak için bütün şartlarını zorlar.Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (7)

 Bu sırada Emir kardeşine ulaşmak için bütün yolları dener, kardeşini bulmakta kararlıdır.Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (3)

 Asu ise her şeyden habersiz Emir’in tehditinin şokuyla amcasına sığınır. Hakkı, Asu’ya gerçekleri söylemez. Aksine Asu’yu daha çok korkutur. Asu’ya intikam planlarının en tehlikeli ayağını teklif eder.Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (2)

 Kemal, Emir’in bugüne kadar “o geceye” dair gizlemeyi başardığı bütün suçlarını ortaya çıkarmak için şantajcıya, yani Emir’in kardeşine ulaşması gerektiğinin farkındadır. Şantajcıya mesajını iletmesi için Tufan’a gider Tufan, Asu’ya Kemal’in teklifini ilettiğinde bütün dengeler altüst olacaktır.

 Nihan’ın Leyla’yla birlikte organize ettiği hayır gecesinin hazırlıkları sadece Nihan’la Kemal’i bir araya getirmekle kalmaz, Kemal’le Emir’i yine karşı karşıya getirir.Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (6)

 Emir’in gazabından kaçmak için Kemal’e sığınan Zeynep, eve geri dönüşüyle ilgili muazzam bir plan hazırlar. Üzerinde ne kadar şüphe ve baskı varsa geçersizleştirmek için ilk olarak Vildan’ın üstüne oynar. Sonraki hedefindeyse Ozan vardır. Vildan’dan tokat yiyen Zeynep oyununa başlamıştır. Evden ayrılan Zeyep Ozan’ı yumuşak karınından vuru ve bir evlilik sözleşmesi karşılığında eve döneceğini söyler. Böylece maddi anlamda garantisini eline alan Zeynep Vildan karşısında 1-0 öne geçmenin sevinci ile eve döner. Ozan’ın karakola gitmesi belki hapishanenin yolunu açacaktır. Ve bu Zeynep’i konakta biraz daha serbest bırakacaktır.Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak Fragman-Özet ve İpuçları (8)

 Emir, kardeşini bulmak için bütün bağlantılarını seferber etmişken, sürpriz bir telefon, ona kardeşini vaad eder. Hayır gecesi, herkes için bir dönüm noktası olacaktır. Çünkü o gece, Kemal’in başlattığı harekat da finallenecektir. Kemal tüm kayıtları polise verirken Emir ve Asu ise karşı karşıya gelmelerinin paniğindedir. Asu silahı eline almıştır. Ya Asu Emir’i vuracaktır ya da Emir Asu’yu. Ve beklenen silah sesi duyulur.

Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)

https://www.youtube.com/watch?v=fU6z6fBu94g

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here