Kara Sevda 11 Mayıs 30. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Kara Sevda 11 Mayıs 30. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları-Zeynep İçine Düştüğü  durumdan nasıl kurtulacak? Ayrıntılar HaberimizdeKara Sevda 11 Mayıs 30. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (3)

Kemal’i mahrem alanında karşısında elinde bir silahla gören Emir için verilmesi gereken zor bir karar vardır. Kemal’in hesapları kapatma önerisini öyle ya da böyle kabul etmek zorundadır. Kemal ve Emir, kurallarını Kemal’in belirlediği “Türk motifli” ruleti oynayacaklar, birbirlerine sıkacaklardır. Bu kumarı tek bir kişi sonlandırabilir. Kemal’in o evde olduğundan habersiz Nihan…

Kemal, o gecenin sonrasında Nihan’a, Emir’e ve herkese Nihan’ı Emir’in zorla geri döndürdüğünü ispatlayacaktır. Emir’in, Nihan’ı neyle tehdit ettiğinin peşine düşer. Kemal, araştırması esnasında, en kilit isimlerden birine ulaşır.Kara Sevda 11 Mayıs 30. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (7)

Bu sırada Vildan, Ozan’a geri dönmeleri karşılığında verdiği sözü çabuk unutur ve Zeynep’e dair şüpheleriyle Zeynep’i sıkıştırır. Zeynep ise kaçış yolu olarak yine Ozan’ı kullanır ve Vildan’ı, Vildan’ın hiç istemeyeceği bir şeye yönlendirerek cezalandırır.

Vildan, Zeynep’in anne ve babasıyla bebeğin gelişi şerefine barıştırır ve bir yemek organize eder. Hüseyin ve Fehime, ilk anda reddetseler de, kızlarının hamileliği kalplerini yumuşatır. Ancak iki  şartları vardır, yemek Sezinlerin malikanesinde değil, kendi alanlarında, mütevazı bahçelerinde olacaktır ve Nihan ve Emir yemeğe kesinlikle gelmeyeceklerdir. Vildan kabul eder. Kara Sevda 11 Mayıs 30. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (8)

Kemal’in araştırmaları sürerken, Nihan da Emir’le anlaşması gereği Kemal’in hayatı karşılığında oyununa devam etmektedir. Yemekten haberi olmayan Emir, yemeği sürpriz bir şekilde öğrenir ve Nihan’a oyunu daha inandırıcı oynayabileceği bir gece yaratmış olur. Nihan, hiçbir zaman istenmediği Kemal’in ailesinin evinde, dahası Kemal’in tüm ailesinin, Leyla’nın ve Asu’nun önünde, Kemal’in gözlerinin içine bakarak en zor oyununu oynayacaktır. Nihan’ın o gece vereceği tek açık, gecenin sonunda Kemal’i hiç beklemediği bir manzarayla karşı karşıya getirir.

Nihan taş yapayım derken göz çıkaracak gibi. Emir’le başlattığı bu oyunda Kemal’i kendiden iyice soğutacak. Nihan ve KEmal’in arası açılacak gibi. Nihan oyunda kontrolü kaybedecek ve Kemal-Asu ikilisinin yakınlaşması çokta sürpriz olmayacaktır.

Kemal Nihan ve Emir’in yemekteki hallerinden ikna olmaz ve takibe başlar. Bunu öğrenen Emir Nihan’a son bir şans verir. Nihan’dan Kemal’i ikna edecek bir şey yapmasını bekler. Tüm bunlardan habersiz olan Kemal gecenin sonunda kendisini nasıl bir sürpriz beklediğini bilemez. Zeynep ise o anda olacaklardan habersiz Emir’in odasında yasak aşkını beklemektedir. Kemal, Emir ve Nihan’a yakalanan Zeynep için belkide hayatının en zor anıdır. Zeynep’in ne yapacağı merak konusudur. İçinde bulunduğu durumdan kıvrak zekasıyla nasıl kurtulacaktır. Zeynep karakteri belki sevilmez ancak Zeynep’in zekası da hafife alınacak bir şey değildir.

dizihabersitesi.com olarak yorumlarımız şöyle. Zeynep Kemal’in odada düşürdüğü silahı görecektir. Silahı almak için odaya girdiğini ima ederek işin içinden sıyrılacaktır. Bu hamle ile hem abisinin güvenini kazanacak hem de içine düştüğü ve açıklaması zor olan durumdan sıyrılmış olacaktır.

Tufan ise Asu’ya içini açmıştır. Bunun doğru bir adım olmadığını bilen Tufan’ın ikinci adımı ne olacak? Tufan ve Asu’nun anlaşması bozulacak mı? 

Zeynep ve Vildan kapışması ne kadar daha devam edecek. Vildan pes edecek mi?

Kara Sevda Dizisi İle İlgili Diğer Haberler İçin Tıklayın

Kara Sevda 30. bölüm Fragmanı İzle (Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 24. Bölümdeki Yeni Karakter Kim? Emir'in Meçhul Kardeşi mi? İsmi ve Görevi Ney?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın