Kara Sevda 14 Aralık Neler Olacak? Özeti, Fragmanı


Kara Sevda 14 Aralık Neler Olacak? Özeti, Fragmanı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda’da bu hafta yine heyecan dorukta.Kemal,Asu,Emir,Zeynep ve Nihan da tüm dengeler değişiyor. Kemal’in Nihan’a Asu’yla evleneceğini söylediği andan itibaren, Emir’in oyunundaki dizili bütün taşlar yerinden oynar. İlk olarak Nihan ile Emir arasındaki hassas denge sarsılır. Emir ise durmaz. Kemal’in giderek daha da güçlenmesinin önünü kesmek için, sıfırdan var ettiği şirketini gözüne kestirir.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Dizisi Ozan Barış Alpaykut Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

kara-sevda-14-aralik-neler-olacak-ozeti-fragmani4

Kara Sevda 14 Aralık Neler Olacak Özet

Tufan’ın evinde gördüğü çantanın aynısı Asu’nun gardırobunda da görmesi, Kemal’in Asu’ya ilk kez şüpheyle yaklaşmasını sağlar. Kemal şüphesini takip ettiğinde, çok büyük soru işaretleriyle karşılaşır. Nihan ise Kemal’le Asu’nun gerçekten evlenip evlenmeyeceğini anlamak için harekete geçer.
 kara-sevda-14-aralik-neler-olacak-ozeti-fragmani9
Nihan ile Kemal bir araya geldiğinde, Nihan’ın soruları kadar, alacağı cevaplar da şok edici etkiye sahiptir. Kemal’in Asu hakkında attığı her adım, onu Emir’le olan bağına biraz daha yaklaştırır. Ayhan ile Leyla’nın sürece dahil olmasıyla Kemal’in araştırması iki farklı yönden ilerler.
 kara-sevda-14-aralik-neler-olacak-ozeti-fragmani8
Zeynep, Asu ile Emir bağını ortaya çıkarmak için tahmin edilemez bir yol izler. Ancak Kemal’e Asu ile Emir arasındaki bağa dair bir kanıt bıraktığında, Emir’in tehlikeli sularına düşecektir. Emir Zeynep’in cezasını kesmek için karşısına çıktığında, Nihan’ın baskınıyla darmadağın olur.
kara-sevda-14-aralik-neler-olacak-ozeti-fragmani7
Emir ile Asu’nun hain işbirliği, Kemal’in bütün emeklerini yok edecek kadar şiddetli bir etkiye sahiptir. Etrafını saran ihanet çemberi daralırken Kemal, Asu’nun gerçek kimliğini öğrenmek için son bir adım atacaktır.

Kara Sevda 14 Aralık Fragman İzle,Kara Sevda 48.Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  Kara Sevda Dizisi 31 Mayıs Sezen Aksu Manifesto Şarkısı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın