Kara Sevda 15 Haziran 35. bölümde Sezon Finalinde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları


Kara sevda 15. Haziran 35. Bölümde Neler olacak? Özet Fragman ve ipuçları!kara sevda son bölümde neler olacak özet fragman ve ipuçları 34. 35. bölümler

Nihan ve Kemal’in arası giderek açılmaktadır. Ozan’ın durumu Nihan’ı çok etkilemektedir. Kemal ise sadece Emir’e odaklanmış plan üstüne plan yapmaktadır.

Emir ve Asu’nun karşılaşması işleri iyice içinden çıkılmaz bir hale sokar. Hakkı Bey Asu ile Emir’i karşı karşıya getirmekte ne amaçlamak istedi. Amcasından şüphelenen Asu onunla yüzleşmek için zamanı kollamaktadır.

Asu’nun, Emir’in elinden kurtulmak için ortaya attığı sırrın şiddeti, daha ilk anda tahmin edemediği bir boyuta ulaşır. Nihan, sevdiği adamın canı için hayatının en zor kararını verir. Kemal, Emir ve Nihan’la geri dönüşü olmayan bir yüzleşme yaşar. Bu yüzleşmenin en büyük kaybedeni Nihan olacaktır.Kemal artık Nihan’dan vaz geçerek Asu’nun aşkına karşılık verir ve Asu ile evlenmeye karar verirler.Kara Sevda 15 Haziran 35. bölümde Sezon Finalinde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (11)

Kemal’in öfkesi Asu’nun bütün çabalarına rağmen dinmez. Zeynep, Kemal’i karşısında bulduğunda büyük bir sınav verir. Öte yandan Nihan’la Emir arasındaki hesaplaşma Ozan’a kadar uzanır. Sarsılan dengeler,  Emir’i bütün sorunlarını çözecek yepyeni ve büyük bir plan yapmaya iter ve Asu’yla yeni bir pazarlık masasına oturur. Ozan ise Zeynep’in yönlendirmeleriyle hayatının en yanlış kararını alır.Zeynep ile Ozan Emir’in hazırladığı pasaportlarla yurt dışına kaçacakları sırada Emir Ozan’ı ihbar eder ve Kara Sevda Yeni Sezonda neler olacak

 Emir Asu ile İlgili gerçekleri Kemal’e anlatacak mı

Kemal’le Nihan arasında, Nihan’ın Emir’e dönüşüyle başlayan kırılma, yaşayacakları son olayla büyük bir uçuruma dönüşür. Nihan’ı hayatından kazıyıp atma zamanı gelmiştir. Kemal, Asu’nun hayatıyla ilgili büyük bir savaş verdiğinden habersiz, geleceğini Asu’yla birlikte kurmaya karar verir.Ancak Asu ile ilgili gerçekleri hala bilmiyordur. Asu’nun Emir’in kız kardeşi olduğunu ve Emir’i yok etmek için amcası ile iş biriği yaptığından habersizdir. Bunlara karşılık Asu’yu tehdit eden Emir Asu’dan elindeki her delili ister ve alır. Ancak Asu asıl görüntüleir vermemiştir.Kara Sevda 15 Haziran 35. bölümde Sezon Finalinde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (6)

Nihan Kemal’ gerçekleri anlatacak mı

Nihan bu haberi aldığında yüreğinin ağrısı taşıyamayacağı kadar ağırdır. Aldığı nefes bile içinde başlayan yangına rüzgar olur. Kemal’le Nihan karşı karşıya geldiğindeyse iki kara sevdalı kalplerindeki aşka rağmen birbirlerinden çok uzak iki noktadadır. Nihan yıkılmıştır artık. Onu teselli etmek de Emir’e düşer. Kara Sevda Kemal'in Kendisinden Vaz Geçtiğini öğrenince kahrolur

Emir, büyük planını noktalayabilmek için Kemal’in nişan gecesinde son bir adım atmalıdır. Asu, en mutlu gününde Emir’in gölgesini üstünde hissederken; Kemal ise Asu’yla nişanlanmadan önce Nihan’la bir araya gelir. Birbirlerine veda ettiklerini düşünseler de, kaderleri onları asla koparmayacaktır.Kara Sevda 15 Haziran 35. bölümde Sezon Finalinde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (3)

Kemal’le Asu’nun nişan gecesi, Kemal’le Nihan’ın kara sevdasına bir düğüm daha atarken; büyük bir fırtınanın yaklaştığını haber eden rüzgar çoktan başlamıştır.

Kara sevda 15. Haziran 35. Bölüm Sezon Finali Fragmanı(Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 20 Nisan 27. bölümde Kemal ve Nihan'ın okuduğu "Afrika Dahil" şiiri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın