Kara Sevda 18 Mayıs 31. bölümde Neler Olacak?


Kara Sevda 18 Mayıs 31. bölümde Neler Olacak? Nihan Ölecek mi? Özet-Fragman ve İpuçları?

Zeynep, Emir’in yatak odasında yakalanmasının üzerine, önce Nihan’ın sonra Kemal’in sorularıyla köşeye sıkışır. Bu durumdan kurtulması her zamanki kadar kolay olmayacaktır. Zeynep Nihan’ın şüphelerini bir kere çekmiştir.

 Nihan Zeynep’ten şüphelendikçe Emir ise Nihan’ı kaybetme korkusu yaşar. Zeynep’e verdiği sözü bozmasına ramak kalmıştır. Emir Zeynep hakkındaki kararını verdiğinde Zeynep için yapılacak pek fazla bir şey kalmamıştır. Zeynep Kemal’den yardım ister.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari9Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 2016-2017 2. Sezon Tanıtım Fragmanı İzle? Kemal, Zeynep’le ilgili şokunu atlatamamışken Nihan ve Emir’i aynı odada görmenin etkisiyle darmadağın olur. Kemal kalbinin kırıklığının tedavisini öfkesinde bulur. Leyla’nın Kemal için yeni bir pencere açması teklifi ile Kemal yüzünü Asu’ya çevirir. Nihan’sa Kemal ve Asu’nun kaçınılmaz olarak yakınlaşmalarını izlemek zorunda kalır.

Önder kızı için endişelidir ve Nihan’ı Emir’den uzak, Kemal’e yakın tutmak ister. Planını uygulamak için harekete geçer. Nihan iş dünyasına giriş yapar. Şirketin maden çalışması yapacağı kasabaya yapılacak olan okul projesinde Nihan çalışacaktır. Bu iş hem Kemal ile Nihan’ı bir araya getirecektir hem de Kemal’in Asu’ya yakınlaşmasına Nihan şahit olacaktır.

 Emir Nihan’la mutlu evlilik oyununu sürdürürken, günün sonunda ikisinin evliliğine dair Kemal’in soruları tamamen tükenecektir. Aynı sırada Emir ve Nihan için de günün rengi değişir. Onları bekleyen tehlikeden habersiz, elleri kolları bağlı kalacakları bir tuzağa doğru çekilirler. Arabaya yapılan kundak Emir ve Nihan’ın sonunu mu hazırlayacak? Kundakta Tufan’ın parmağı var mı?

Nihan kazadan sağ kurtulacak mı? Kazadan sonra Emir kundağı kimin yaptığını mutlaka öğrenecektir. Tufan’ın parmağı ortaya çıkacak mı?

Zeynep’in bebeği ölecek mi? Asu Zeynep’e yarım edecek mi? Tufan Asu’yu görünce plandan vazgeçecek mi?

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Leyla kurtulabilecek mi?

Kara Sevda Dizi Müzikleri-Şarkıları-(Güncel)

kara sevda 27 nisan 28. bölümde çalan şarkı ve sözleri nuket duru sevda

Kara Sevda Zeynep’in Bebeği Ölecek mi? Emir bebeği öldürecek mi? Ayrıntılar Haberimizde

Kara Sevda Emir ve Nihan Kaza Geçiriyor. Nihan Ölecek mi Diziden Ayrılacak mı? Yoksa Sakat mı Kalacak?

Kara Sevda 31. bölüm Fragmanı izleDizi Haber Sitesi  Kara Sevda 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon 36. Bölüm Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın