Kara Sevda 20. Nisan 27. bölümde Neler Olacak? Nihan ve Emir Kaçmayı Başarabilecek mi? Yoksa Emir Şeytani Bir Plan mı Yaptı?


Kara Sevda 20. Nisan 27. bölümde Neler Olacak? Nihan ve Emir Kaçmayı Başarabilecek mi?Kara Sevda 20. Nisan 27. bölümde Neler Olacak Kemal mi Ölecek Yoksa Emir mi Yoksa Kemal Emir'i Kurtaracak mıStar Tv’nin sevilen dizisi yine izleyicileri ekranlara kilitledi. Tahmin edilemeyen hikayesi ile izleyiciyi her defasında ters köşe yapmasını bilen dizi yine bizleri şaşırtmadı. Nihan’ın intihar girişimi ile Kemal ve Emir kavgası bir üst perdeye taşındıkara sevda 27. bölümde neler olarak kemal ölecek mi

Nihan’ın ölümle yüz yüze gelmesi Kemal’i derinden etkiler. Kemal Nihan’ı bir daha Emir’in eline bırakmak istemez ve Nihan’ı kaçırma düşüncesi Kemal’in aklını bulandırır. Bunun için Nihan’ın pasaportunu alması gerekmektedir. Bunun için Zehir’i görevlendirir. Zehir pasaportu alır ve gemiden de yerleri ayırtır.Kara Sevda 20. Nisan 27. bölümde Neler Olacak Kemal mi Ölecek Yoksa Emir mi Yoksa Kemal Emir'i Kurtaracak mı 3Zeynep’in bebek yalanı uzun sürmez ve Vildan her şeyi öğrenir. Zeynep Vildan’dan yiyeceği darbeden habersiz söylediği yalanın sefasını sürmektedir. Vildan ise o sırada Zeynep’in arkadaşının azını aramakla meşguldür. Vildan Zeynep’e darbeyi vurmak için planını çoktan yapmıştır. kara sevda 27. bölümde neler olacak

Kemal Emir’le madene iner. Madende tartışmaya başlayan ikili kısa süre sonra tartışmanın boyutunu arttırırlar ve Emir Kemal’e silah çeker. Tam bu sırada silah ateş alır ve maden çöker. Emir ve Kemal madende mahsur kalır. Sadece mahsur kalmazlar ayrıca madende çöküntü meydana gelir. Kemal Emir’i madenden kurtarır ve “senden korkmuyorum” mesajını Emir’e verir.

Nihan’ın hastaneden çıkma zamanı gelmiştir. Kemal ise haftalar önce yaptığı planını devreye sokar. Nihan’ı alıp kaçacaktır. Hastanenin çatısından Nihan’ı kaçıran Kemal, planını devam ettirebilecek mi?

 

Kemal, Ozan ve Zeynep’i neden çağırdı? Yurtdışına kaçmayı başarabilecekler mi? Yoksa Emir şeytani bir planla bu kaçışa engel mi olacak?

 

Kara Sevda Emir(Kaan Urgancıoğlu) Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?

Kara Sevda Dizisi Hakkı Bey Gerçeği. Hakkı Bey Kim? Kemal İle Bağlantısı Ne?

Kara Sevda Kemal (Burak Özçivit) Kim? Diziden Ayrılıyor mu? Yaşı-Hayatı-Oynadığı Film ve Diziler

Kara Sevda 27. bölüm Fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz
Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Yeni Karakter Komiser Hakan Kim? Gerçek Adı? Kariyeri? Oynadığı Diziler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın