Kara Sevda 25 Mayıs 32. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Kara Sevda 25 Mayıs 32. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları

Tufan’ın Asu’ya kendini ispatlamak için Emir’e kurduğu tuzak hem Kemal’in, hem de Emir’in dikkatini şantajcının üstüne çekmiştir. Kaza haberini aldığında bütün öfkesine rağmen Kemal’in içini büyük bir korku kaplar. Kemal içinde Nihan’ın da olduğu arabayı kimin bozduğunun; Emir de kendisini öldürmek isteyen kişinin peşine düşer.

 kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari7

Asu, Emir’in şüphesini çekme pahasına Zeynep’e yardım eder. Emir Asu’nun karşısına çıktığında sorularına istediği cevapları alabilmesi için Kemal’i aşması gerekir. İki ezeli düşman birbirlerine her fırsatta kılıçlarını çeker. Aralarındaki savaşın hatları artık daha keskindir.

Zeynep, Asu’nun yardımıyla bebeğini kurtarır ancak hayatını garantiye almak için yeni bir plan yapar. Evi terk eder ve Kemal’in kanatları altına sığınır. Bir yandan Sezin, diğer yanda Soydere ailesi Zeynep’in bu kararıyla çalkalanır. Zeynep bu hamlesiyle bir tek Nihan’ın şüphelerinden kurtulamaz. Nihan, Emir’le Zeynep’e dair hissettiği huzursuzluğun nedenini bulmaya kararlıdır.

Kemal, Nihan’dan uzak durmaya çalıştıkça yolları kesişmeye devam eder. Kemal’in kırgınlığı ve öfkesi Nihan’la arasına aşılması zor bir duvar örse de, bütün dikkati yine de Nihan’da olur.kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari3

Tufan’ın tuzağıyla başlayan çatlak Kemal’le Emir’in araştırmalarıyla iyice derinleşir. Hakkı deşifre olmamak için Asu’dan gizli çok riskli bir tercih yapar. Nihan’la Emir büyük bir tehlikenin göbeğine düştüğünde, Kemal Nihan’ın koruyucu meleği gibi etrafında olacaktır.

Kader Nihan’la Kemal’in hayatına yeni düğümler atarken, yaşanacaklar kimsenin tahmin edemeyeceği boyutlara ulaşacaktır.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari4

Kara Sevda 25 Mayıs 32. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir) 

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 25. bölümde Neler Olacak? Emir'in Kardeşi Asu Ortaya Çıktı. Ozan Hapse mi Girecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın