Kara Sevda 27 Nisan 28. bölümde Neler Olacak? Özeti-Fragmanı ve İpuçları


Kara Sevda 27 Nisan 28. bölümde Neler Olacak? Özeti-Fragmanı ve İpuçları

Kara Sevda 27 Nisan 28. bölümde Neler Olacak Özeti-Fragmanı ve İpuçları 28. bölüm fragmanı izle (23)

Kara Sevda 27 Nisan 28. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları?Kara Sevda 27 Nisan 28. bölümde Neler Olacak Özeti-Fragmanı ve İpuçları 28. bölüm fragmanı izle

Kemal ve Nihan kaçmayı başarmış gözlerden uzak bir yerde aşklarını yaşamak için bir fırsat yakalamışlardı. 5 yıllık hasretin bittiğini düşünerek geleceğe dair planlar yapmaya başlamışlardı. Ama unuttukları bir şey vardı. EMİR…

Çılgın aşığımız Emir Nihan’ı kolay kolay bırakmayacağını yine gösterir ve Kemal-Nihan ikilisinin peşine düşer.  Emir Leyla’nın telefonundan Kemal ve Nihan’ın gemiyle yurtdışına çıkacaklarını öğrenir. Ve Emir Tufan’a Kemal ve Nihan’ı bulmasını istemektedir.Kara Sevda 27 Nisan 28. bölümde Neler Olacak Özeti-Fragmanı ve İpuçları 28. bölüm fragmanı izle (9)

Ozan ve Zeynep’i Zehir’e emanet eden Kemal onların güvende olmasını istemektedir. Ozan’ın her şeyi polise anlatıp hem kendisinin hem de kardeşi Nihan’ın üstündeki yükten kurtulmasını isteyen Kemal, Ozan’ın elini kuvvetlendirecek kayıtlarıda Zehir’e aldırmıştır. Bu arada Zeynep Emir’den hamile kaldığını öğrenir. Aslında şüphe eder ama şüphesi tahmin etiğinden daha gerçektir.

Vildan ise Zeynep’i köşeye sıkıştırdığını zannederken aslında kendisi köşeye sıkışmıştır.

Ailesi ile vedalaşmak isteyen Nihan babası ile son bir görüşme yapar. Bu sırada KEmal’e yaklaştığını sanan Emir’in yanlış adrese geldiğini anlaması zor olmaz. Kemal’in mesajın izleyen Emir delirir. Kinine kin katar, öfkesi kat ve kat artar. Bu arada Zeynep bebeğinin Emir tarafından zarar göreceğini düşünerek abisine ihanet eder ve Nihan ve Kemal’in yerini söyler. Ozan’ı ise geri dönmeye ikna eder.

Emir KEmal ve Nihan’ı saklandıkları yerde bulur. Kemal’in evden çıktığı sırada Emire ve gelir ve kapıyı çalar. KEskin nişancı Kemal için oradadır. Kemal ya da Nihan vurulacak mı?

Kemal Ölecek mi?

Tufan Kemal’i kurtaracak mı? Kemal savaşı kaybetti mi? Yoksa Savaş yeni mi başlıyor.

KEmal ve Nihan’ın okuduğu “Afrika Dahil” Şiiri Tıklayın

Kara Sevda 20 Nisan 27. Bölümde Çalan Şarkı Böyle Bir Kara Sevda-Zeki Müren için tıklayın

Kara Sevda Dizisi Haberleri ve Tüm Özetleri-Fragmanları ve İpuçları için Tıklayın

Kara Sevda 27 Nisan 28. Bölüm Fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 2016-2017 2. Sezon Tanıtım Fragmanı İzle?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın