Kara Sevda 30 kasım 46. bölümde Neler Olacak? Nihan buzhanede ölecek mi?


Kara Sevda 30 kasım 46. bölümde Neler Olacak? Nihan buzhanede ölecek mi?

Nihan ve Kemal farkında olmadan Emir’in kurduğu tuzağın içine girmişlerdir. Nihan, Emir’i takip eder ve kurulan planın ne olduğunu anlayacakken işler ters gider. Nihan kimse fark etmeden kaçmak istersen bir buzhanenin içine girer. O esnada buzhanede kilitli kalan Nihan ölümle burun buruna gelmiştir.

Nihan buzhanede ölecek mi?-buzhzane-kara-sevda-26-ekim-41-bolumde-calan-sarki-ve-sozleri-pera_agla-agla

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Nihan Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

 

Nihan buzhanede ölecek mi?

Nihan çaresizlik içinde buzhaneden kurtulmaya çalışırken Kemal’den yardım ister. Kemal hiç vakit kaybetmeden buzhaneye gider. Ancak Nihan’ın kilitli kaldığı buzhanenin kapısını açamaz. Açmak için çabalarken arkadan kim olduğu belli olmayan birisi( ki bize göre Emir’in adamı) kemal’in kafasına silah dayar ve sahne orada biter. Acaba Nihan ölecek midir? Nihan buzhanede son anlarını mı yaşamaktadır? Nihan diziden ayrılacak mı?

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Kemal ve Nihan'ın Dans Ettiği Şarkı "Dance Me to The End of Love"

Büyük olasılıkla Kemal, Zehir vasıtasıyla Nihan’ı oradan çıkartır. Ya da Leyla’yı buzhaneye yönlendirerek Nihan’ı oradan kurtaracaktır. Ya da şahsı egale edip Nihan’ı da kurtarabilir. Nihan’ın öleceğini düşünmüyoruz. Ancak Nihan soğuktan hayati fonksiyonları zayıflamış şekilde çıkabilir. Hastahanede bir süre geçirebilir.

Kara Sevda 30 kasım Asu intihar mı edecek? Asu ölecek mi?

Kara Sevda 30 kasım 46. bölüm fragmanı(güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın