Kara Sevda 5 Ekim Fragmanı? 38.Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçları


Kara Sevda 5 Ekim Fragmanı? 38.Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçları

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Kara Sevda seyircilerine yine heyecan dolu dakikalar yaşatmayı başardı. Star tv de yapımını Ay Yapımın üstlendiği büyük bir aşk hikayesi.Neslihan Atagül (Nihan), Burak Özçivit (Kemal Soydere), Kaan Urgancıoğlu (Emir Kozcuoğlu), Zerrin Tekindor (Leyla), Melisa Aslı Pamuk, Kürşat Alnıaçık, Zeyno Eracar, Burak Sergen’in boşrollerinde yer aldığı enfes bir yapım

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Yeni Sezonda Neler Olacak? Nihan İle Kemal Kavuşacak Mı? Emir'in Sonu Nasıl Olacak?

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari3Kara Sevda 5 Ekim 38.Bölüm Özet

Kemal hapisten çıktığında Nihanla karşılaşınca hapiste geçirdiği günler aklına gelir ve intikam ateşiyle yanıp tutşur.Nihan ise kızı Deniz için endişeli ve tek çarenin Kemal olduğunu düşünür.Yaşadığı haksızlıklar ve acılar için hesap sorma vakti Kemal için ilk günden başlar. Kemal’in arka arkaya gelen atakları ezber bozan cinsten olur.
Aylar sonra uçurtma tepesinde Nihan ile Kemal karşı karşıya geldiğinde, etkisi çok uzun süre devam edecek bir yüzleşme yaşanır. Nihan’la Kemal için geçen mevsimler sadece kendilerine söyledikleri yalanları büyütmemiş; sevdalarını da derine itmiştir. Zamanın bilediği sevdaları, şimdi birbirlerine karşı tuttukları bir silahtır. Kemal’in oynayacağı kumar, Nihan’ın gururu kadar,  kalbini de hedef tahtasına çıkarır. Nihan, kızının hayatına karşılık hayatının en zor ve acı kararıyla karşı karşıya kalır.
kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari

Emir’e teslim olmamaya kararlı olan Nihan, kızına kavuşmak için yolu Kemal’den geçen bir karara varır. Bu karar, Nihan’la Kemal’in kara sevdasının en büyük sınavı olurken; iki aşığı küllerinden doğuracak bir yangını başlatacaktır.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Dizisi Tarık - Rüzgar Aksoy - Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Kara Sevda 5 Ekim 38.Bölüm Fragman ve İpuçlarıSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın