Kara Sevda 7 Aralık Neler Olacak- 47.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları


Kara Sevda 7 Aralık Neler Olacak- 47.Bölüm Özet Fragman ve İpuçları

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda  Hilal Saral yönetmenliğinde fırtılar estirmeye devam ediyor.Kara Sevda yeni bölümünde de kalplerin ritmini değiştirmeye devam ediyor.Her çarşamba seyirciyi ekranlara kilitleyen Kara sevda 47. bölümüyle heyecanlı dakikalar yaşatacak

kara-sevda-7-aralik-neler-olacak-47-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari3Kara Sevda 7 Aralık Neler Olacak- Özet

Nihan hayata yeniden döndüğünde, Kemal içine düştüğü acımasız kumpasın gerçeklerini hatırlar. Önce peşindeki polisleri atlatmak, sonra da Emir’in kumpasından kurtulmak zorundadır. Emir, Hakan’ı Kemal’i hemen yakalaması için sıkıştırırken, Nihan ve Kemal, Asu’nun intihar haberiyle sarsılır.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Nihan Kim? Gerçek İsmi? Sevgilisi, Aşkı, Yaşı, Eğitimi?


kara-sevda-7-aralik-neler-olacak-47-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari4
Kemal ve Nihan, Asu’yu hastaneye yetiştirirken, Kemal, polise yakalanmak için davetiye çıkartmış olur. Kemal’in etrafı işlemediği bir suç yüzünden çepeçevre sarılırken, Kemal, kendini yakalamak isteyen herkese büyük bir sürpriz yapar.
 kara-sevda-7-aralik-neler-olacak-47-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari0
Kemal, masumiyetini ispatlamanın yolunu ararken, Emir de Asu’nun intiharıyla ilk kez “kardeşini kaybetme” gerçeğiyle yüzleşir. Kalbindeki bu duyguyla boğuşurken, Emir, vermemesi gereken bir açığı, hiç aklında olmayan birinin ellerine verir.
kara-sevda-7-aralik-neler-olacak-47-bolum-ozet-fragman-ve-ipuclari
Nihan’ın Kemal’i kurtarmak için başlattığı hareket, Emir’in varolan şüphelerini körükler. Emir, Nihan’la Kemal’in ilişkisinin tekrar başlayıp başlamadığı sorusunun kesin cevabını almadan durmayacaktır. Emir’in köşeye sıkıştırdığı Nihan, ilk defa Kemal’e karşı Emir’in kurduğu bir tuzağa bilerek aracılık etmek durumunda kalır. Kemal, Nihan ve Emir’in tuzağına düşerse, bu Nihan ve Kemal için sonun başlangıcı olacaktır.

Kara Sevda 7 Aralık Fragman İzle,Kara Sevda 47.Bölüm Fragman İzleDizi Haber Sitesi  Kara Sevda Asu(Melisa Aslı Pamuk) Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? Başka Diziye mi Geçecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın