Kara Sevda 8 Haziran 34. bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Kara Sevda 8 Haziran 34. bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçlarıkara sevda son bölümde neler olacak özet fragman ve ipuçları 34. 35. bölümler

Yıllardır üzeri örtülen “o gece”nin üstündeki sis perdesi sonunda aralanmaya başlar. Nihan, ilk taşı atan Kemal’e artık her zamankinden daha öfkelidir. Kemal ise, Emir ve Ozan için nihayet işlemeye başlayan adalet süreciyle ilgili inançlı bir bekleyişe girer. Emir ve Ozan’ın götürülmesiyle en az ilgilenen Asu olacaktır. Asu’yu karşısında gördüğünde Hakkı, Asu’nunkinden daha büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır.HAKKI-BEY-KİM-kara-sevda-kemal-ile-bağlantısı-kara sevda 34. bölümde neler olacak

Emir ve Ozan için aileler ve avukatlar seferber olur. Ozan için hayatı boyunca kaçtığı zor saatler başlarken, Emir parmaklıklar ardında intikam yeminini tazeler. Oradan çıkar çıkmaz iki eli kız kardeşinin yakasında olacaktır. Asu canını kurtarmak istiyorsa, o flaş diskleri amcasından almak zorundadır. Ve planını yapar. Amcasından her şeyi gizleyerek yanına gider. Amacı amcasına belli etmeden flash diskleri almaktır. Ancak işler beklediği gitmez. Hakkı Bey Asu’nun her şeyden haberi olduğunu anlar ve bir not bırakarak ortadan kaybolur. Asu ise Tufan’ın yardımı ile Hakkı Bey’in elindeki flash diskleri almaya çalışır. Kara Sevda 8 Haziran 34. bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (2)

Kemal, başlattığı sürecin kaçınılmaz bir sonu olarak Nihan’ın öfkesiyle karşı karşıya gelir. Nihan bütün öfkesiyle Kemal’in karşısına dikildiğinde, hayattaki en değerli şeyinin, Ozan’ın hayatının hesabını sorar. Kemal derdinin ne Nihan ne Ozan olduğunun, sadece Emir Kozcuoğlu’na bedel ödetmenin derdinde olduğunu ne kadar anlatmaya çalışsa da Nihan’ın öfkesi ve hayal kırıklığı kolay kolay dinmez.Kara Sevda 8 Haziran 34. bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (13)

Emir’in içeriden çıkmasının an meselesi olduğunu bilen Asu, çareyi ondan korunabileceği tek yere, Kemal’e sığınmakta bulur. Kemal’in kanatları altında Emir’den saklanmaya çalışan Asu, onu neyin beklediğinin aslında farkındadır. Flaş disklere ulaşamadığı her dakika, Emir’in ellerine bir adım daha yaklaşmaktadır. Kara Sevda 8 Haziran 34. bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları

Ozan içeride zor zamanlar geçirirken Zeynep de dışarıda Nihan’ın şüphelerinin hedefinde kalır. Nihan, Zeynep’le ilgili şüphelerinde her zamankinden daha ısrarcıdır. Nihan’ın elinden Asu sayesinde kurtulan Zeynep, Emir’le hayatının pazarlığına oturduğunda, gözü kimseyi görmez.Kara Sevda 8 Haziran 34. bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları (10)

Günün sonu, kaçınılmaz yüzleşmelere gebedir. Asu ve Emir karşı karşıya kaldıklarında, yüzleşmenin kapısı sadece onlar için değil, aynı zamanda Kemal ve Nihan için de açılmıştır. Asu Emir’in hamlesine karşılık bir hamle yapar ve Kemal yanlarına geldiğinde Zeynep’in Emir’den hamile olduğunu söyler. Nihan’ın da duyduğu bu haber tüm dengeleri alt üst eder.

Kemal ve Emir’in arası bu haberle daha çok açılacak ve bu savaş artık kuralına göre oynanmayacak. Zeynep’in de Kemal ile arası açılacak. Tarık’la yıldızları barışmayan Kemal Zeynep’i de karşısına alacak.

Zeynep’in kozcuoğulları malikanesinde ki macerası son mu bulacak?

Nihan bu haberle Emir’i terk edecek mi? (öncesinde böyle bir sözü vardı. Zeynep ile görürsem veya yakalarsam giderim demişti.)

Ve Daha Fazlası için bizi Takipte Kalın…

 

Kara Sevda 15 Haziran 35. bölümde Neler Olacak Özet Fragman ve İpuçları

Kara Sevda 8 Haziran 34. bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 1 Haziran 33. Bölümde Neler Olacak? Emir mi Yoksa Asu mu Ölecek? Fragman-Özet ve İpuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın