Kara Sevda 9 Kasım Fragmanı? 43.Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçları


Kara Sevda 9 Kasım Fragmanı? 43.Bölümde Neler Olacak? Özet Fragman ve İpuçları

Yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı kadrosunda Neslihan Atagül (Nihan), Burak Özçivit (Kemal Soydere), Kaan Urgancıoğlu (Emir Kozcuoğlu), Zerrin Tekindor (Leyla), Hazal Filiz Küçükköse (Zeynep), Melisa Aslı Pamuk, Kürşat Alnıaçık gibi isimlerin yer aldığı Kara Sevda her bölümüyle izleyicilerin kalp ritmini değiştirmeye devam ediyor.kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari6

Kara Sevda 9 Kasım Neler Olacak

Kemal ve Emir arasındaki savaş şiddetleniyor
Kemal, Ozan’ı zehirleyeni ararken son nokta olarak karşısında Nihan’ı bulunca büyük bir şok yaşar. Nihan açıklama yapacakken, bu buluşmanın esas sorumlusu olan kişi içeri girer; Emir. Emir, Kemal’in bütün araştırmasını takip etmiştir, Nihan’ı da oraya özellikle çağırmıştır ve şimdi de istediği cevabı ona gönüllü olarak verir.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Ayhan hakkında kimsenin bilmediği sır ne? Ayhan ne saklıyor?

 

Ozan’ın zehirlenme sebebini ve sorumlusunu. Kemal, çok şaşkındır. Nihan, Kemal’in bu meseleyi kurcalamasından çok rahatsız olur ve Kemal’e kendilerini rahat bırakmasını söyler fakat Nihan’ın içine başka bir kurt düşmüştür… Bu da Kemal’in gerçekte şüphe oluşturacak başka şeyler bulmuş olabileceğidir. Kemal’in karşısına tekrar çıkmanın bir yolunu bulacaktır.

 

Kara Sevda 43.Bölüm Özet

Kemal, Ozan’ın zehirlenmesiyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra, Emir’in de hesap edemeyeceği başka bir noktadan araştırmasına devam eder ve bir adım daha ileri gider. Nihan’ın bu konuya uzak kalamayacağının bilincindedir. Nihan, bazı ipuçlarını takip ettiğinde Ozan’la ilgili bir gerçekle sarsılır.
Kemal, aynı zamanda, Emir’e bu araştırmanın bilgisini uçuran bir köstebek olduğundan çok emindir. Bu köstebeğin kim olduğunu bulmak da Kemal’in diğer işidir.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Leyla'nın babasını Ayhan'mı öldürdü?

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari9
Asu, Galip’in teklifini düşünürken, başka bir planla ailenin içine düşmeye kararlıdır.
Vildan, Nihan’ın defterini bulur ve bir vicdani hesaplaşmanın içine çekilir. Bu defterde yazanları Kemal’in bilmesi gerektiği gerçeği, Vildan’ın kalbini kurcalamaya başlar.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari11
Kemal ve Emir arasındaki kıran kırana savaş şiddetlenir. Kemal, Emir’in “her şeyi”ni alacağı savaşında bir adım ileri gider ve içinde Nihan’ın da olduğu büyük bir oyun kurar. Bu oyun, hem Emir’in hem Nihan’ın hem de bütün bir gidişatın dengesini değiştirecektir. Emir, çok sarsıcı bir deneyim yaşarken, Kemal, iki kişiye hayatının dersini verir. Mesele, o kişiden birinin Nihan olup olmadığıdır…

Kara Sevda 9 Kasım Fragmanı, Kara Sevda 43.Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın