Kara Sevda Emir Yürüyecek Mi? Sakat Mı Kalacak? Ayağa Kalkabilecek Mi?


Kara Sevda Emir Yürüyecek Mi? Ayağa Kalkabilecek Mi?

Kara Sevda Star Tv de izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Kara Sevda sezon finaline girerken Kemal kardeşi Zeynep ile Emir’in ilişkisini öğrenmiş ve zaten Emir’in bardağı dolduran yanlışları üzerine kardeşi ile olan ilişkisi de bardağı taşırmış ve Kemal Emir’in evine giderek kavgaya tutuşmuş bunun üzerine kavga esnasında silah patlamış ve Emir yaralanmıştı.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Nihan Kim? Gerçek İsmi? Sevgilisi, Aşkı, Yaşı, Eğitimi?

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari

Kara Sevda Emir Sakat Mı Kalacak?

 Kemal Emir’in yaralanması üzerine hapse girmiş, Emir de geçirdiği ameliyatlara rağmen sakat kalmıştır. Yeni sezonda Emir ölmeyip hayata dönse de ölmekten beter olur ve tekerlekli sandalyeye mahkum olur. Ancak bu uzun sürmeyecektir. Emir bir süre sakat kalsa da daha sonra ilerleyen bölümlerde ayağa kalkacaktır. Şimdilik kötülüklerine Tekerlekli sandalyede devam edecek olan Emir daha sonra önce koltuk değnekleri ile daha sonra da ayağa kalkmış bir şekilde hayatına ve kötülüklerine devam edecek.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari7

 

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 33. Bölüm Fragmanı İzle. Dengeler Değişiyor. Emir Hapse Giriyor. Aslanı Kafeste Ne Kadar Tutabilirsiniz?

Kara Sevda Yeni Bölümde Neler YaşanacakSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın