Kara Sevda Emir’in Kardeşi Kim? Tufan’ın Konuştuğu Meçhul Şahıs mı?


Kara Sevda Emir’in Kardeşi Kim? Tufan’ın Konuştuğu Meçhul Şahıs mı? Hepsi ve Daha Fazlası Haberimizde

Kemal ve Emir kapışması tüm hızıyla devam ediyor. Emir’in Kemal’i kardeşleri üzerinden vurması Kemal’i kızdırdı. Bunun üzerine Kemal karşı bir atakla Emir’in annesi ile tüm bilgileri öğrenmek için harekete geçti. Kemal’in bu karşı atağı kendisini bile şaşırtacak bilgilerin ortaya saçılmasına neden oldu.kara-sevda-26-ekim-41-bolumde-calan-sarki-ve-sozleri-pera_agla-aglaEmir’in annesinin neden felçli kaldığı, Galip Bey’in karısını öldürme girişimi, Emir’in bir kardeşi olduğu bilgileri ortalığı karıştıran bazı haberlerdi. Tam bu esnada akıllarda Emir’in kardeşinin kim olduğu soruları oluşmaya başladı.

Emir’in Kardeşi Kim? Tufan mı Yoksa Tufan’ın Konuştuğu Meçhul Şahıs mı?

Dizi kurgu açısından Türkiye’de ilkler arasında. Türkiye’de şimdiye kadar yayınlanmış diziler arasında kurgusu en sağlam ilk 10 dizi arasında gösterebiliriz. O yüzden dizi hakkında yorum yapmak bizi gerçekten zorluyor. Bir önceki yazımızda( buradan okuyabilirsiniz) Emir’in kardeşi ile ilgili bazı yorumlarda bulunmuştuk. Ancak her ne kadar bölümler arasında bağlantılar kurup ilerleyen bölümler hakkında yorumlar yapılsa da bunu tam anlamıyla başarmak elbette zor.kara-sevda-42-bolumde-ayhanin-okudu-siir-ve-sozleri4

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Kemal ve Nihan'ın Dans Ettiği Şarkı "Dance Me to The End of Love"


Emir’in Kardeşi Kim? Tufan mı Yoksa Tufan’ın Konuştuğu Meçhul Şahıs mı? 

dizihabersitesi.com ekibi olarak bu konuda tahminlerimiz şöyle. Emir’in kardeşi Tufan’ın konuştuğu meçhul şahıs. Bu tahmini yapmak için elimizdeki bilgiler; Emir’in kardeşinin mutlaka aileye öfke ve kin duymak zorunda. Çünkü ailesinden, özellikle annesinden koparılmış olması bunun en önemli sebebi. Bir diğeri tabi ki Galip Bey’e duyduğu kin. Bu kin, üvey kardeşin Kozcuoğlu ailesine ve şirkete düşman olmasına yol açar. Bu düşmanlık şirket ve ailenin tüm işlerine (özellikle Emir) engel olunması yönünde yansır. Bunun için şirket içinde bir yardımcıya gerek duyulur. Bu yardımcının da Emir’e yakın ve düşmanı olabilecek bir kişi olmalı idi. Bu isim 25 sene önce Galip Bey’in karısını öldürme girişimine şahitlik eden hizmetçiden zorla koparılan oğlu Tufan’dır.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Komiser Hakan(Erhan Alpay) Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Tufan Emir’in meçhul kardeşi tarafından tespit edilir ve kendisinin annesinden koparıldığı konusunda bilgilendirilir. Bundan sonra Tufan aileye ve özellikle Emir’e düşman olur ve Emir’in kardeşine çalışmayı kabul eder. İlk bölümlerden beri Emir’in çevirdiği işleri ve yaptığı planları kayıt altına alır ve yeri gediğinde bunları Emir’in düşmanlarıyla paylaşırkara-sevda-agla-sarkisi.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda 33. Bölüm Fragmanı İzle. Dengeler Değişiyor. Emir Hapse Giriyor. Aslanı Kafeste Ne Kadar Tutabilirsiniz?

Emir’in gerçek kardeşi hedef şaşırtmak için kendisi gizler ve Tufan’ı sanki Emir’in kardeşiymiş gibi gösterir. Ancak Kemal gerçi bilmektedir. Gerçek kardeşin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Yakında Kara Sevda sezon finali hakkında yazacağımız yazıda tüm bu karmaşık ilişkileri ve yorumumuzu ayrıntılı bir şekilde açıklayacağız.

Tabi bunlar sadece yorum. İlerleyen bölümler ne gösterir bilinmez. Sizin yorumlarınızda bizim için önemli. Yorumlarınızı bekliyoruz.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 27 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın