Kara Sevda Emir(Kaan Urgancıoğlu) Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?


Kara Sevda Emir(Kaan Urgancıoğlu) Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?

Kara Sevda dizisinin yakışıklı ve tehlikeli karakteri Emir’in akıbeti şimdiden sosyal medyada merak konusu oldu. Karakterin “akıl oyunları”nı andırır oyun ve tuzaklarına daha ne kadar devam edeceği dizi severler tarafından tartışılan konuların başında geliyor.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari7

Emir(Kaan Urgancıoğlu) Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Emir karakterinin tehlikeli oyunlarının bir türlü sonu gelmiyor. Emir dizide zeki ama bir o kadar da tehlikeli bir karakterin ta kendisi. Tabiri caizse “yaptıkları yapacaklarının teminatı” diyeceğimiz bir karakter. Hayat serüveni nereye kadar gidecek kimse tahmin edemiyor. Diğer bir ifade ile hayatına kimin son vereceği çok kuşkulu. Çünkü bir yandan Kemal ve Nihan’a yaptıkları diğer yandan Asu ve Tufan’a çektirdiği acılar ve son olarak Zeynep ve Diğerleri… Mutlaka birilerine zararı dokuna bir karakter. Emir’i bitiren hamle nereden gelir inanın net değil…

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Dizisi Kemal ve Nihan Kavuşuyor mu? Tarık Kemal'i Vuracak mı? Kemal Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari4

Emir Ne Zaman Ölecek?

Emir’in vurulacak mı, ne zaman vurulacak yoksa daha başka bir şekilde mi ölecek şuan için net değil. Dedikodulara bakarsak Emir’in dizide en baskın karakterlerden birisi. Sevenlerini rahatlatma açısından şuan için diziye tam gaz devam edeceğini söyleyebiliriz.

Dizi Haber Sitesi  Kara Sevda Vildan (Neşe Baykent) Kim? Hayatı-Sevgilisi-Oynadığı Diziler?

Belki ilerleyen bölümlerde yaptıklarının karşılığı olarak bir hastane macerası olabilir. Belki vurulur yada canı yananlardan bir kurşun gelebilir. Belkide bir çöken bir madenin altında kalır.  Tabi bunlar hep tahmin…

Dizi ile ilgili net bilgiler geldikçe sizlerle paylaşıcaz. Bizi takip etmeye devam edin…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 6 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın