Kara Sevda Ne Zaman ve Nasıl Sezon Finali Yapacak?


Kara Sevda Ne Zaman ve Nasıl Sezon Finali Yapacak? Sezon Finalinde Neler Yaşanacak? Hepsi ve Daha Fazlası Haberimizde

Star Tv’nin izlenme oranı yüksek dizisi Kara Sevda heyecanlı ve tansiyonu yüksek bölümleriyle izleyicileri etkilemeye devam ediyor. Yaklaşan sezon finali ile severleri üzerinde merak uyandırmaya başladı.

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari11

Kara Sevda Ne Zaman ve Nasıl Sezon Finali Yapacak?

Özellikle Emir ve Kemal kapışmasında önemli gelişmelerin yaşanması ve karakterlerin akıbetini etkileyecek bilgilerin ortaya çıkması diziye ilgiyi arttıran sebeplerden birisi.

Örneğin Emir’in kardeşinin olduğu bilgisi, yine Emir’in babası Galip Bey’le arasının açılması, Asu’nun Kemal’i elde etmek için Zeynep ile işbirliğine girmesi, Nihan’ın kardeşinin katil olmadığını öğrenmesi ve Emir’i terk etme girişimi, Tarık’ın ailesinden yavaş yavaş kopmaya başlaması ve giderek daha çok Emir’e bağlanması, Tufan’ın meçhul şahısla plan üstüne plan kurması ve kendisini Emir’in kardeşiymiş gibi göstermesi, Zeynep’in köşkteki yerini git gide daha da sağlamlaştırması ve bununla birlikte tehlikeli bir oyuna girişmiş olması ve diğer gelişmeler dizinin fanları arasında heyecan uyandırdı.

Kara Sevda Sezon Finali Ne Zaman ve Sezon Finalinde Neler Yaşanacak?

Kara sevda dizisi ne zaman sezon finali yapacak? Bu soru sosyal medyada cevabı en çok aranan sorular arasında. Resmi olarak net bir tarihin verilmemiş olması bilinen bir gerçek. Ancak gelen dedikodular ve bilinen gayri resmi bilgiler ışığında dizinin 2016 Haziran ayı içerisinde yaklaşık 36. bölümde sezon finali yapacak.

Dizi Haber Sitesi  Paramparça 10 Ekim Fragmanı? 75.Bölümde Neler Olacak?Özet Fragman ve İpuçları

kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari9

Peki Kara Sevda Dizisi Sezon Finalinde Neler Yaşanacak?

Dizinin nasıl bir sezon finali yapacağını tahmin etmek gerçekten zor. Özellikle sağlam bir kurgu ekibi olan Kara Sevda dizisinde ne zaman ne olacağını tahmin etmek imkansız gibi bir şey. Ancak dizihabersitesi.com ekibi olarak siz değerli takipçilerimiz için bu konu üzerinde uzun uzadıya kafa yorduk.

Kara Sevda Dizisi Sezon Finalinde Neler Yaşanacak?

Sezon finalinde yaşanacakları şöyle sıralayabiliriz.kara-sevda-9-kasim-fragmani-43-bolumde-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari7

Kemal (Burak Özçivit)

Kemal şirketteki hisselerin yarısını alarak Hakkı Alacahan’ın gayri resmi varisi oldu. Bunu isteyerek kabul etmedi ancak sezon finaline doğru bunun ağırlığı altında ezilecek ve Asu ile evlenmeyi kabul edecek. Asu ile evlenmeyi kabul etmesinin ana sebebi Nihan’ın Emir karşısında zor duruma düşecek olması. Daha doğrusu Emir’in psikopat yapısı gereği Nihan’a zarar verir düşüncesi ile Asu ile evlenmeyi göze alacak.

Nihan (Neslihan Atagül)

Kardeşinin katil olmadığını öğrenince Emir’den ayrılma kararı almıştı. Tabi bunu ne kadar başaracak şuan için belli değil ama bizim yorumumuz şöyle. Nihan Emir’i terk edecek ve tek başına bir eve çıkacak. Yine Kemal’le görüşmeye devam edecek bu sefer daha rahat görüşebilecek. Ancak Emir’in gölgesinin hep üzerinde hissedecek. Sezon finalinin son sahnesinde Kemal ve Asu’nun düğününü basabilir. 🙂 Bizim yorumumuz böyle..

Dizi Haber Sitesi  Rüzgarın Kalbi 10 Eylülde Çalan Şarkı ve Sözleri Gülay Mucize

Emir (Kaan Urgancıoğlu)

Emir Nihan’ı kaybetmenin şoku ve yeni kardeşinin düşmanca tavırları karşısında iyice savrulur. Hem kaybettiği Nihan’ı geri kazanmak için hem de kardeşinin kim olduğunu öğrenmek için çabalar. Tufan’ın gerçek kardeşi olmadığını sezon finaline yakın bir bölümde öğrenir. Sezon finali Emir’in kardeşinin ortaya çıkması ile son bulabilir.

Asu (Melisa Aslı Pamuk)

Asu Kemal ve Nihan’ı uzaklaştırmayı Zeynep’le yaptığı ortaklık sonucu başarır. Amcasının şirket hisselerinin yarısını Kemal’e devretmesi ile Kemal Asu ile istememde olsa daha fazla işbirliği içerisine girer. Asu bunu çok iyi kullanır ve diğer yandan Emir’le yaptığı anlaşma gereği Nihan’ı Kemal’den iyice uzaklaştırır ve evliliğe gidecek gelişmelerin fitilini ateşler. Tahminimiz sezon finalinin bir diğer yorumu Asu ile Kemal’in nikah törenidir. Sezon finalinin bitiş sahnesi Kemal ile Asu’nun nikahı olabilir. Nihan’ın bu nikahı basması da muhtemel tahminler arasında.

Tabi yukarıda yapılan yorumların hepsinin sadece tahmin olduğunu söylemekte yarar var. İlerleyen bölümlerde bu tahminler değişebilir. Sizin yorumlarınızda bizim için önemli. Sizde dizi ile ilgili yorumlarınızı bu sayfa altından yapabilirsiniz. Bizi takipte kalın.

Dizi ile ilgili diğer haberler için lütfen tıklayın

Hepsi ve daha fazlası için takipte kalın.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın