Kara Sevda Tarık Öldü mü ?


Star Tv Dizisi Kara Sevda yeni bölümde Komiser Mercan Ozan’ın katilinin kim olduğunu buluyor. Mercan kendi planı ile Tarıkı oyuna getiriryor. Mercan’ın oyununa gelen Tarık Mezarlığa geliyor. Tarıkın mezarlığa geldiğini öğrenen Mercan operasyonu başlatıyor. oyuna geldiğini anlayan Tarık hemen kaçıyor. Mercan ise Ozan’ın DNA Testi sonuçlarını buluyor. ve Ozan’ın gerçek katilinin Tarık olduğunu Kemal ile Nihana söylüyor. abisinin katil olduğunu öğrenen Kemal büyük şok geçiriyor. Zeynep ise Emir ile buluşup onu tehdit ediyor. Emir Zeynep’in tehdidi sonrası nasıl bir tepki verecek. komiser Mercanın fırtına gibi estiği bölümde Traık gerçekelrin ortaya çıkamsından sonra İntihar etmeye kalkışıyor. yeni bölümde Tarık Öldümü heyecan dorukta.

KARA SEVDA SON BÖLÜM NELERYAŞANDI:

Kemal’in kurtuluşu mümkün mü? Kemal’in Asu’yla ilgili soruşturmanın baş şüphelisi olması, Emir’in eline Kemal’le olan savaşını bitirmesi için büyük bir fırsat sunar. Ama önce Kemal’den Asu’yu öldürdüğüne dair bir itiraf almalıdır. Kemal’in kaçırıldığını fark eden Mercan, Nihan’a bu durumu haber verir.

Nihan sevdiği adamı yok etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacak olan Emir’in bu işin ardında olduğundan emindir. Nihan, Kemal’i bulup kurtarabilmek için Emir’e boyun eğmeyeceği riskli bir yol haritası çıkarır. Ozan cinayeti sonsuza kadar gizli kalmaya mahkum mu kalacak? Ozan cinayetinin son delilini ortadan kaldırmayı başaran Zeynep ve Tarık için bu hikaye unutulmayacak bir sona doğru adım adım yol almaktadır. Kemal kurtuluşu için bütün kapıları zorlarken, Nihan bu kusursuzmuş gibi görünen kumpasın en somut açığını fark eder.

Kemal ile Nihan’ın birlikte attığı her adım Kemal’in kurtuluş umudunu hiç olmadığı kadar güçlendirir. Öte yandan Nihan bütün imkansızlıkların içinde Kemal’in doğum gününü kendine has bir yöntemle kutlayacaktır. İki kara sevdalı, zifiri karanlığın içinde yıldız gibi parlamaya devam edecektir.

Asu’nun planı suya düşüyor. Kemal ile Emir, iki ayrı kanattan Asu’yla ilgili gerçeklere doğru ilerlerken bu yarışın en zayıf halkası Tufan olacaktır. Bir yanda Kemal’in, diğer yanda polislerin kuşatması yaklaştıkça, Asu kurduğu oyunun altında kalır. Asu’yu yıkıntıların arasından sağ salim kurtarabilecek tek çıkış bileti kanla kaplı olacaktı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın