Karagül Ne Zaman Final Yapacak? Finalde Neler Olacak?


Karagül Ne Zaman Final Yapacak? Karagül Ne Zaman Bitecek?

Fox ekranlarının 4 sezondur sevilerek izlenen dizinin aksiyon ve heyecan dolu sahneleri hiç bitmedi. İzleyicisini hemen hemen her bölümde ekranlara kitleyen dizinin final bölümü de oldukça merak konusu oldu. İzleyiciler genellikle Ne zaman final yapacak. Karagül ne zaman bitecek? Karagül Final Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Karagül final bölümünde neler olacak gibi sorularla dizinin finalini merak ediyor. Karagül Dizisinin Final bölümü 10 Haziran 125. Bölümle tamamlanacak.

Dizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz 28 Eylül 13.Bölüm Neler Olacak? Özet Fragman ve ipuçları

karagul-ne-zaman-final-yapacak-finalde-neler-olacak

Karagül 10 Haziran Final Bölümde Neler Olacak?

Karagül dizisi her bölümüyle merak konusu olurken dizinin final bölümünde dizi boyunca kötülük yapanlar ölecek ya da cezasını çekecek. Yaptıklarının bedeli ödeyecek. Kendal dizinin final bölümünde ölecek ve yaptıklarının bedelini ödeyecek. İyiler ise yine kazanacak ve hayatlarına devam edecekler.

Dizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz 17 Ağustos 8. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman

Karagül Kendal Ölecek Mi? Kendal öldü Mü?

Karagül’ün finalinde Oğuz komutanın tutuklayarak hapse attığı Kendal yargılanır ve tüm suçlarını itiraf ederek kabul eder. Ancak ömür boyu hapiste yatsa işlediği kötülüklerin bedeli değildir. Kendal cezaevinde yatmayı göze alamaz ve intihar edererk ölecek,dizi bitecek

Karagül Final Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın