Karavan Yarışması 30 kasım görevini hangi takım kazandı?


Karavan Yarışması 30 kasım görevini hangi takım kazandı?

Atv’nin yeni yarışma programı Karavan yeni başlamasına rağmen çok rağbet gördü. Oldukça sevilen yarışma programında erkekler ve kadınlar olmak üzere iki takımdan oluşan yarışmacılar günün menüsü ile en çok satışı yapıp günün görevini tamamlamaya çalışacaklar. Peki 30 kasım görevini hangi takım kazandı? En çok satış yaparak 30 kasım günün yarışmasını hangi takım kazandı kazandı?

karavan-yarismasi-30-kasim-gorevini-hangi-takim-kazandi-4

Erkekler çiğ köfte, içli köfte ve ayran ile yarışmaya katılırken, kadınlar pilav, ayran ve kalbura bastı tatlısı ile mücadeleye başladılar. Berrak ve Can’ın birbirlerine bağlı olarak 7 dk içinde en çok satışı yapmak için gösterdikleri kıyasıya mücadele Berrak en çok satışı yaparak oyunu kazandı. Ve kadınlar 300 TL’lik ödülü kasalarına koydular.

Dizi Haber Sitesi  Kiralık Aşk 10 Haziran da Çalan Şarkı? Ver Beni Yalnızlığa Şarkısı ve Sözleri

karavan-yarismasi-30-kasim-gorevini-hangi-takim-kazandi-5

Karavan Yarışması 30 kasımda hangi takım kazandı?

Çok çekişmeli geçen 30 kasım mücadelesinde hem erkekler hem de kadınlar kıyasıya yarıştılar. Hem seçtikleri menüler hem yarışma performansları hem takım içindeki mücadeleler ile yarışmada öne çıkmaya çalışan takımlar büyük finale 2 gün kala nasıl bir sonuçla karşılaşacaklar. Takımlar kasaları açmaya başladılar. VE sonuççççç…

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet 23 Haziran 1006. Bölümde Neler Olacak? Özeti, İp Uçları

Kadınlar takımı kasalarını saydıkların da toplamda 816 TL ile günün kazananı olamadılar. Erkekler takımı ise kazandıkları 890 TL ile günün kazanan takımı oldular.  Ancak kadınların kazandıkları 300 TL günün kazancına eklendiğinde 116 TL ile günü kazana takımı oldular. Kadınlar takımı haftanın finaline 2 gün kala böyle bir zaferle moral depoladılar. Ve finale 2 gün kala kadınlar aradaki farkı yaklaşık  250 TL’ye indirdiler.

Karavan 30 kasım dan görüntüler

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın