Kaybedenler Kulübü Yolda Film Müzikleri


Kaybedenler Kulübü hatırlayacağınız üzere 2011 yılında vizyona girmiş ve büyük bir beğeni toplamıştı.Kaybedenler Kulübü Yolda Film Müzikleri ise şimdiden merak edilen konular arasında yerini aldı bile. Filmin ikincisinin veya devamının çekilip çekilmeyeceği konusunda ise yıllardır bir beklenti olduğu kesindi.Filmin devamının KAybedenler Kulübü Yolda ismi ile devamının çekildiği başrollerinde ise ilk filmde olduğu gibi Nejat İşler ve Yiğit Özşener başrolde yer alacak.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir 5 Ağustos Haftanın Finalinde Neler Oldu?
Kaybedenler Kulubü Yolda
Kaybedenler Kulubü Yolda

 

 

 

 

 

 

 

 

İkinci filmde bu defa Mete ve Kaan kafalarına göre bir yolculuğa çıkacaklar ve bu yolculuklardaki maceraları izleyiciye sunacaklar. Filmin yönetmenliğini Bodrum Masalı dizisinden tanıdığımız Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. Filmin çekimleri ekim ayında başlayacak. 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi Konusu

Filmin ilk serisinde Kaan yayınevi sahibi, Mete ise plakları biriktiren ince zevkleri olan bir bar işletmecisiydi. Filmin Yolda isimli ikinci serisinde ise Mete ile Kaan’ın kafalarına göre çıktıkları yolculukta başlarından geçen maceralar konu edilecek.

Kaybedenler Kulubü Yolda
Kaybedenler Kulubü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda Film Müzikleri 

Kaybedenler Kulübü yolda filminde çalan şarkılar ve film müziklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 9 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın