Kenan İmirzalıoğlu Hz. Hamza’yı canlandıracak; Çağrı filminin dizisi geliyor


Kenan İmirzalıoğlu Hz. Hamza Rolünde

Anthony Quinn ‘in  Hz. Hamza rolüyle büyük beğeni topladığı  Çağrı filmi diziye çevriliyor.  İslamiyetin doğuşunu anlatacak olan dizide Hz. Hamza rolünü Kenan İmirzalıoğlu oynayacak. Efsane filmler arasında yer alan Mustafa Akkad’ın Çağrı filminin Türk televizyonuna uyarlanacak dizi versiyonunun sürpriz başrol ismi Kenan İmirzalıoğlu oldu.  İslamiyetin doğuşunu konu alan dizi Ay Yapım tarafından izleyicilerle buluşturulacak.

haz-hamza-kenan-imirzalioglu

Senaryosu yazılmaya başlanan dizinin çekimlerinin önümüzdeki yaz başlayacağı ekranlara ise sonbaharda geleceği söyleniyor. 1976 yapımı olan ve hala unutulmaz filmler arasında yer alan Çağrı filminin dizi versiyonu şimdiden merakla bekleniyor.  Özellikle ramazan aylarının vazgeçilmez yapımlarından olan Çağrı filmi önümüzdeki yıl Türk televizyonlarında Türk oyuncularla dizi versiyonuyla karşımıza çıkacak.

Dizi Haber Sitesi  Kod 2050 Oyuncuları ve Karakterleri? Tüm Oyuncular ve Rolleri?

3 sezon önce Karadayı dizisi ile ekranlarda boy gösteren Kenan İmirzalıoğlu şimdilerde herhangi bir projede yer almıyor.  Uzun süredir sessizliğini koruyan ünlü oyuncu sürpriz proje ile karşımıza çıkıyor. Ünlü oyuncunun projeden 2 milyon alacağı söyleniyor.  Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandıracağı Hz. Hamza rolü için partnerinin kim olacağı henüz bilinmemekte. Söylentilere göre Meryem Uzerli ve Fahriye Evcen üzerinde konuşulduğu bilinmekte.  Akıllara geçtiğimiz yaz dünya evine girdiği, kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal’la aynı projede rol alır mı soruları geldi. Bilindiği üzere Sinem Kobal’da uzun süredir ekranlarda görünmüyor. Bu sorulanın cevabını şimdi vermek mümkün değil. Önümüzdeki günlerde dizi ile ilgili daha somut bilgiler verilecektir.

Dizi Haber Sitesi  En İyi Benim 31 Ekim Gelin Adayları Kim? Erhan Kimi Seçecek?

kenan-imirzalioglun-hz-hamzayi-canlandiracak-cagri-filminin-dizisi-geliyor-2

 

Kenan İmirzalıoğlu 3 sezon önce rol adlığı Karadayı dizisinin son dizisi olduğunu söyleyerek sevenlerini üzmüştü. Dizilerin zor şartlar altında ve uzun saatlerde çekildiğini öne sürerek dizi çekimlerine bir süredir ara veren ünlü oyuncu bu projeyle hayranlarını sevindireceğe benziyor.  Rol aldığı dizilerin reytinglerini göz önüne aldığımızda önümüzdeki yıl ekranlara gelmesi beklenen dizininde büyük beğeni alacağı tahmin ediliyor

kenan-imirzalioglun-hz-hamzayi-canlandiracak-cagri-filminin-dizisi-geliyor

Ayrıca Peyami Safa’nın yarattığı, daha önce Ayhan Işık’ın can verdiği Cingöz Recai karakterini tekrar beyaz perdeye taşıyacağı tartışılan Kenan İmirzalıoğlu ise projeleri hakkında sessizliğini koruyor.

Şimdiden heyecanla beklenen dizi için uygun mekan arayışları ve cast çalışmaları başlamış bulunuyor. Dizi ile ilgili bilgileri önümüzdeki günlerde paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın