Kertenkele 11 Haziran 69. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Kertenkele 11 Haziran 69. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçlarıKertenkele 11 Haziran 69. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları

Kertenkele, kendisini temize çıkaracak olan kaydı Akıncı’nın yardımıyla Baba Kadir’in elinden almayı başarmıştır. Ancak, bu kayıt hiç beklenmeyen bir kişinin eline geçer ve işler hepten karışır.

Öte yandan Kertenkele yüzünden Zehra’nın dili tutulmuştur ve bütün malikâne halkı Zehra’yı iyileştirebilecek bir yol aramaktadır.Kertenkele 11 Haziran 69. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (6)

Gizem, Hicabi’nin kardeşi Büşra’nın gözüne girmeye çalışmaktadır fakat her denemesi hüsranla sonuçlanmaktadır. Büşra’yı ise ne kendisinin ne de Hicabi’nin farkında olmadığı bir tehlike beklemektedir.Kertenkele 11 Haziran 69. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (5)

Kara Kemal, Melis’e, aşkını kanıtlayabilmek için her şeyi yapmayı göze almıştır ancak Melis’in Kemal’e olan tutumunda hiçbir değişiklik yoktur.Kertenkele 11 Haziran 69. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (4)

Her şeyi göze alan Kemal, Melis’i çok pişman edecek bir hamle yapmaya karar verir. Öte yandan Kertenkele kendisini aklayacak olan kaydı almaya çalışırken ölümle burun buruna gelir…

 

Kertenkele 11 Haziran 69. Bölüm Fragmanı İzle(Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Kiralık Aşk 43. Bölümde Çalan 'Arkadaş' Şarkısı ve Sözleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın