Kim Milyoner Olmak İster’in Sunucusu Neden Değişti?


Kim Milyoner Olmak İster’in Sunucusu Neden Değişti? Selçuk Yöntem Neden Ayrıldı?

Atv nin fenomen yarişması Kim Milyoner Olmak Ister‘de 3. Sunucu değişikliği yaşandı. Hepimizin bildiği gibi ünlü sunucu ve oyuncu Kenan Işık geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu yerini Selçuk Yöntem’e bırakmıştı. Selçuk Yöntem uzun süre başarılı bir şekilde sunuculuğunu yaptığı programdan ayrılma kararı aldı. Selçuk Yöntem’in yerine ise İmane Elbani ile hayatını birleştiren ünlü oyuncu Murat Yıldırım geldi.

Çiçeği burnunda damat dizi ve sinema sektöründe umduğunu bulamayınca ünlü yarışma programının yapımcılarından gelen teklifi değerlendirdiği gelen haberler arasında. Peki Selçuk Yöntem başarılı bir şekilde yaptığı sunuculuğu neden bıraktı. Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak Ister’in sunucuğunu neden bıraktı?

Dizi Haber Sitesi  Ölene Kadar 19 Ocak 2. Bölüm Fragmanı? 2. Bölüm Özeti

Selçuk Yöntem Kim Milyoner Olmak İster Neden Ayrıldı?

En Son Güneşin Kızları isimli dizide konuk oyuncu olarak yer alan ünlü sunucu ve oyuncu Selçuk yöntem yaklaşık 3 yıldır dizi ve sinema sektöründen uzaktı. 2014 yılında başladığını Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının sunuculuğunu yapan Selçuk Yöntem gelen dizi ve sinema tekliflerini geri çeviriyordu. Ancak bu kararından vazgeçen ünlü oyuncu gelen film ve dizi tekliflerini değerlendirmeye aldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide bir dönem ismi geçmiş ancak haberin asılsız olduğu kamu oyuna duyurulmuştu. Şimdi ise yeni bir dizi ile anlaştığı bilgisi sosyal medyada düştü. Ünlü oyuncu, Trt 1 ekranlarında 2017 sezonunda ekranlara gelecek olan  ve haberini yapmış olduğumuz Son Destan isimli dizide rol alacak olmasından dolayı ünlü yarışma programının sunuculuğunu bıraktı.Ünlü isme kariyerinde başarılar diliyoruz…

Murat Yıldırım‘ın performansı merak edilirken böyle bir kararın alınması programın reytinglerini nasıl etkileyeceği ise şimdiden merak uyandırmaya başladı. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce sevilen yarıma programının akıbeti ne olur?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kim Milyoner Olmak İster’in Sunucusu Neden Değişti? (9 Yorum)

  1. Çok konuşup konudan baya uzaklaşıyor hatta bilgi yarışmasında olduğunu unutuyor bn yarışmacıların hayatlarını değil bilgi sini merak ediyorum

  2. Hiç beğenmedim. Selçuk yöntem gibi rahatlatıcı biri değil. Kasıntı duruyor insanları da kasıyor.