Kiralık Aşk 13 Mayıs 46. bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları


Kiralık Aşk 13 Mayıs 46. bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçlarıKiralık Aşk 13 Mayıs 46. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları

Defnelerin evi satışa çıkarılır. Ne yapıp edip satışı durduracağına inanan Defne, durumu Ömer’e çaktırmamak için her şeyi yapar ancak yine tüm şüpheleri üzerine çeker. Ömer, Defne’nin kendisinden bir şey sakladığını farkeder.Kiralık Aşk 13 Mayıs 46. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (4)

Fikret resmen gitti! Gidişi ile mağaza meselesi de muallakta kaldı. Yasemin Passionis’e döndü. Artık Sinan’la hem iş arkadaşı hem de sevgililer. Ancak Yasemin ve İsmail tesadüfen karşılaşıyorlar. Bu sürpriz karşılaşma sonrası Sinan’ın tavrı ne olacak acaba? Sude ise Sinan’ın kendisine karşı umursamaz tavırlarından artık sıkılmış durumda. Tüm vaktini Deniz’le geçirmeye başlar. Bu ikili acaba neler yapacak?Kiralık Aşk 13 Mayıs 46. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (3)
Defne ve Ömer bir türlü yalnız kalamıyorlar. Ömer sonunda çözümü buluyor ve Defne’yi kaçırıyor. Hem de çok manidar bir yere!.Kiralık Aşk 13 Mayıs 46. bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (2)
Defne’yi hiç beklemediği yerden vuracak ve sırrı Ömer’in kapısına dayandıracak sürpriz ne?

Kiralık Aşk 13 Mayıs 46. Bölüm Fragmanı İzle(Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Beni Affet Dizisi Boris Kim

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın