Kiralık Aşk 17 Haziran 51. Bölümde Neler Olacak?


Kiralık Aşk 17 Haziranda Neler Olacak? Ömer Defne’yi Affedecek mi? Ömer Defne’den ayrılacak mı? Barışacak mı?

Ömer dedesi ile karşı karşıya gelince evi terketmiş ve Defne uzun süre Ömer’i bulamamıştır. Ömer herkese tepkilidir. özellikle de Defne’nin bile bile Ömer’e haber vermemesine tepkilidir. Defne hem kendisini affettirmek hem de Ömer’e açıklama yapmak için Ömerin peşine düşer ama bi türlü bulamaz. Ömer kırılmıştır bi defa.Bakalım Defne kendisini Ömer’e nasıl affettirecek? 

Aşklar bir bir sınanıyor. Ve beklenen yüzleşme. Defne, Ömer’le yüz yüze geliyor.Defne açıklama yapsa da Ömer esnemez ve Defne’yi affetmez. Defne niyetinin kötü olmadığını sylese de Ömer kırılmıştır bi defa. Hatta bu şekilde bir birine güvenemeden devam edemeyeceğini söylemiş ve açıkca ayrılmak istediğini söylemiştir. Bu da Defne’yi kırmış ve bu güvensizlik Defne’yi de düşündürmeye itmiştir. Defne de ömer de yüzükleri çıkarmış ve bir süre ayrı olmaya karar vermişlerdir. Peki Ömer Defne’yi affedecek mi?

Dizi Haber Sitesi  Ayın etkisiyle huyunun değiştiği salla kimseye ne denir

Kiralık Aşk 17 Haziranda Defne Kendisini Ömer'e nasıl affettirecek

Kiralık Aşk Yeni  Bölümde Neler Olacak? Yasemin ile Sinan ayrılacaklar mı? Barışacaklar mı?

Sinan’ın hayatı beklenmedik bir itirafla darmadağın oluyor. Şimdi Yasemin’le kesin bir virajın eşiğindeler. Yasemin eski sevgilisi İsmail’i sevdiğini hala da seviyor olduğunu itiraf etmiş bu da Sinan’ın oldukça tepkisini çekmiş ve bu yüzden Sinan ile Yasemin kavga etmiştir. Hatta Sinan Yasemin’e aldığı kararları durdurmak istediğini,ilişkilerini askıya almak istediğini söylemiş ve Yasemin de resti çekmiştir.Bakalım Yasemin ile Sinan ayrılacaklar mı?Kiralık Aşk Ömer Defne'in gerçek hikayesi

Kiralık Aşk  Ömer’in Gerçek Hikayesi Ne?

Defne ise Ömer’in hayatıyla ilgili hiç bilmediği gerçeklerle karşılaşıyor. Ömer’in hikayesi aslında sadece Ömer’in anlattığı kadar değilmiş. Defne Ömer’in gerçek hikayesini öğrenmiştir. Ömer’in dram dolu hikayesi Defne’yi çok etkilemiştir.
Kiralık Aşk 17 Haziranda Ömer Defne'yi affedecek mi

Dizi Haber Sitesi  Hanife İle Umut'un 10 Mayısta Çalan Şarkısı? Sen Tam Bana Göresin şarkısı ve Sözleri

Kiralık Aşk 51. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın