Kiralık Aşk 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kiralık Aşk 2. Sezon 53. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?


Kiralık Aşk 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kiralık Aşk 2. Sezon 53. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?Kiralık Aşk 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Kiralık Aşk 2. Sezon 53. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Kiralık Aşk 50. Bölümde Neler Olacak

Başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen’in paylaştığı Star TV’nin 2015 yapımı romantik komedi dizisi Kiralık Aşk 1 . Sezon u bitirip uzun bir araya tatile girdi. Seyircilerin heyecanla beklediği 2. Sezon hazırlıklarına başlandığı bilgisi gelen dizide yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

Kiralık Aşk 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kahkahanın ve aşkın eksik olmadığı 1. Sezonda izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizi 2. Sezonda da aynı performansı gösterecek mi bilinmez. Ancak 7 den 70 herkesin 2. Sezonu beklediği ise kesin.

Kiralık Aşk 2. Sezon 53. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin 2 sezon hazırlıklarına başladığını söylemiştik. Şuan için yeni sezonun başlangıç tarihi ile ilgili bir açıklama gelmedi ancak yeni bölümün Eylül ayı içerisinde başlayacağını tahmin ediyoruz. Yeni bilgiler geldikçe paylaşılacaktır.

Bizi takipte kalın…

 

Dizi Haber Sitesi  Aşk Laftan Anlamaz 14 Eylülde Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden yayınlanmıyor?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın