Kiralık Aşk Işıl Kimdir? Gerçek Adı, Boyu Kilosu, Yaşı ve Sevgilisi


Kiralık Aşk Işıl Kimdir? Gerçek Adı, Boyu Kilosu, Yaşı

Star Tv ekranlarında sevilerek izlenen Kiralık Aşk Dizisine bu hafta yeni bir oyuncu dahil oluyor. Dizide Pamir’in yeni asistanı olarak rol alan güzel oyuncunun gerçek ismi Ezgi Avcı’dır. Ezgi Avcı Miss Turkey güzellik yarışmasında 3. olmuştur. 1995 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun boyu 179cm kilosu ise 5 kg’dır. Ezgü Avı Survivor yarışmasında ünlenmiştir.kiralik-ask-yeni-isilDizi Haber Sitesi  Poyraz Karayel Yeni Sezon (2. Sezon) Oyuncuları Kimler?

Kiralık Aşk Işıl (Ezgi Avcı) Sevgilisi

Kiralık Aşk dizisinin yeni gelen oyuncusu Işıl karakterine can veren Ezgi Avcı ile ilgili özel hayatı oldukça merak ediliyor.

kiralik-ask-yeni-gelen-oyuncu-isil-kimdirKiralık Aşk dizisine yeni katılan güzel oyuncu Ezgi Avcı ile ilgili bir çok soru da merak konusu oldu. Ezgi Avcı’nın sevgilisi var mı? Ezgi Avcı kiminle çıkıyor? Ezgi Avcı Özel hayatı gibi sorular karşımıza çıkmaya başladı. Dizinin güzel oyuncusu ile ilgili Survivor döneminde Avatar Atakan ile ilgili aşk söylentileri çıkmış ancak özel hayatına dair bilgiler sosyal medyada yada magazin haberlerinde yer almıyor. Ancak kendisini şu sıralar kariyerine adamış güzel oyuncumuzla ilgili gelişen bir bilgi olursa sizlerle buradan paylaşmaya devam deceğiz. Güzel oyuncumuza aşk hayatında mutluluklar dilerken iş hayatında da başarılar diliyoruz.

Dizi Haber Sitesi  Paramparça Yeni Sezon (2. Sezon) Oyuncuları Kimler

kiralik-ask-yeni-gelen-oyuncu-isil-kim

Kiralık Aşk Işıl (Ezgi Avcı) Fotoğrafları

Kiralık Aşk Işıl (Ezgi Avcı) VideosuSosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın