Kiralık Aşk Müjde Uzman Kimdir? Oynadığı Diziler, Sevgilisi ve Biyografisi


Kiralık Aşk Müjde Uzman Kimdir? Biyografisi

Kiralık Aşk Dizisi yeni sezona hazırlanırken ayrılan ve yeni gelen oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Diziden daha önce Yasemin karakterine can veren Sinem Öztürk ve Sude karakterine can veren Melisa Şenolsun ayrılmış ve yerlerine geçecek isimler konuşulmaya başlamıştı. Diziye daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki Nazlı karakterine can veren Müjde Uzman geldi. Müjde Uzman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakır ve eşi Meryem;’in sezon finalinde vurulması üzerine çocuğunun bakıcısı Nurten Hanım2ın ihbarı ile tutuklanmış ve hapisten çıkamadığı için diziden ayrılmıştı. Müjde Uzman  1984 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu aslında pazarlama müdürlüğü yapıyor. Ancak güzelliği ve fiziği ile oldukça ilgi çeken oyuncumuz aynı zamanda modellik ve oyunculuk da yapıyor.

Dizi Haber Sitesi  Meryem Dizisi Oyuncu Kadrosu? Kim Hangi Rolde?


kiralik-ask-1-nisan-40-bolumde-calan-sarki-ve-sozleri-mey-sarkisi-ve-sozleri-videosu2Kiralık Aşk Müjde Uzman Oynadığı Diziler

Özellikle  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tanınan Müjde Uzman daha önce de Paramparça Aşklar, Kapalı Çarşı, Aşk Bir Hayal, Muhteşem Yüzyıl ve 20 dk gibi dizilerde rol almıştır.

Kiralık Aşk Müjde Uzman Sevgilisi Kim

Kiralık Aşk güzel oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekerken Müjde Uzman şu an kiminle birlikte ? kiminle çıkıyor ? ve evli mi ? gibi sorular da oldukça merak konusu oluyor. Daha önce Murat Boz ile ismi anılan güzel oyuncu bunun doğru olmadığını söyledi.

Dizi Haber Sitesi  İşin Sırrı Derya’da Neden Bitti? Yayından Neden Kaldırıldı? Neden Final Yaptı?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 3 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın