Kiralıl Aşk 27 Mayıs 48.Bölümde Neler Olacak? Özeti,Fragmanı


Kiralık Aşk 48.Bölüm Özeti,Fragmanı

Ömer mektubu okuyacak mı?Gerçekler ortaya çıkınca Ömer ne yapacak?Defne Ömer’in mektubu okumasına engel olacak mı?Tüm bu soruların cevabı haberimizde.

kiralil-ask-27-mayis-48-bolumde-neler-olacak-ozetifragmani

 

Artık gerçeklerin ortaya çıkması kaçınılmazdır.Defne  artık pes etmiştir ve Ömer’in mektubu okuyup okumadığını bekleyip görecektir.olanları öğrenen Neriman  da duruma engel olmak ister ama onunda elinde bir şey gelmez.

Bir yandan ise Defne Ömer’in ona ev almasından ötürü ona kızgındır ve duyguları karmakarışıktır.İşler bu denli karışıkken Ömer Defne’nin gönlünü almaya çalışır. Defne’nin doğum günü olması ise Ömer’in işini kolaylaştırır.

Dizi Haber Sitesi  Yıldızlar Şahidim dizisi tam oyuncu kadrosu? Tüm oyuncular

Kiralık Aşk 27 Mayısta Neler Olacak

Artık gerçeklerin ortaya çıkması kaçınılmazdır.Fikret’in Ömer’e yazdığı mektup bir şekilde Ömer’in eline geçer.Ömer eğer gerçekleri öğrenirse her şey alt üst olacaktır.Defne  artık pes etmiştir ve Ömer’in mektubu okuyup okumadığını bekleyip görecektir.Olanları öğrenen Neriman  da duruma engel olmak ister ama onunda elinde bir şey gelmez.

Dizi Haber Sitesi  Sevimli Tehlikeli Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Konusu-Kanalı-Yayın Tarihi

Kiralık Aşk Ömer Defne’yi Affedecek mi?

Bir yandan ise Defne Ömer’in ona ev almasından ötürü ona kızgındır ve duyguları karmakarışıktır.İşler bu denli karışıkken Ömer Defne’nin gönlünü almaya çalışır.Defne’nin doğum günü olması ise Ömerin işini kolaylaştırır.

Kiralık Aşk 48. Bölüm Fragmanı (Güncellenecektir)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın