Kırgın Çiçekler 23 Mayıs 47. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları?


Kırgın Çiçekler 23 Mayıs 47. Bölümde Neler Olacak? Özet-Fragman ve İpuçları?KIRGIN ÇİÇEKLER 47. BÖLÜMDE NELER OLAACK FRAGMAN İZLE

Emel, Cemre’nin velayetini almak için Neriman’ın karşısına çıkar. Kızlar engel olmak için Feride’nin yardımını ister.Kırgın Çiçekler 23 Mayıs 47. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (4)

Defne, Nazan’ın kızlarla işbirliğine girmesinden rahatsız olur. Planlarını bozmak için gizlice kızları takibe alır. Cemre, Defne yüzünden çok zor bir durumun içine düşer.Kırgın Çiçekler 23 Mayıs 47. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (2)

Meral, artık çektiği acıya dayanamayarak intikam almak için İhsan’ın karşısına çıkar. KIRGIN ÇİÇEKLER 47. BÖLÜMDE NELER OLAACK FRAGMAN İZLE

Nezihe ile evlenme ihtimali ortadan kalkan Kemal, Eylül’ü suçlayarak yurdun kapısına dayanır. Nezihe’de aradığını bulamayan Kemal yeniden Mesude’yi ikna eder ve evlenirler. Kemal’in tehditleriyle bunalan Eylül tüm dengeleri değiştirecek bir karar alır. Feride hanımın da desteğini alan Eylül savcılığa suç duyurusunda bulunur. Her şeyi anlatmakta kararlı olan Eylül artık olayları tersine çevirmeye kararlıdır.Kırgın Çiçekler 23 Mayıs 47. Bölümde Neler Olacak Özet-Fragman ve İpuçları (3)

Cemre yeniden halasının evine döner. Emel Cemre’yi kliniğe yatırmak için her şeyi yapar. İlgilileri Cemre’nin hasta olduğuna inandırmaya çalışan Emel, Cemre’nin kendisine saldırdığını söyler. Cemre ise halası Emel’in gerçek yüzünü görmüş ancak elinden bir şey gelmemektedir.

Cemre’yi hastane’de neler bekliyor? Cemre hastaneden kurtulabilecek mi?

Eylül Kemal sorununu kökünden çözecek mi yoksa annesi ile yeniden sorunların başlamasına mı sebep olacak?

Meral annesinin öcünü almaktan vazgeçecek mi?

Kemal Eylül’e son bir sürpriz mi yapacak?

Kırgın Çiçekler 16 Mayıs 46. bölümde Çalan şarkı ve sözleri-Sezen Aksu Ben Sende Tutuklu Kaldım

Kırgın Çiçekler 23 Mayıs 47. Bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Kim Ölecek? Diziden Kim Ayrılacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın