Kırgın Çiçekler 26 Eylül 52. Bölümde Neler Olacak? Özeti, Fragmanı, İpuçları


Kırgın Çiçekler 26 Eylülde Neler Olacak? İpuçları

Kırgın Çiçekler Atv ekranlarında geçtiğimiz sezon en çok izlenen dizilerden birisi olmayı başardı. Dizide sezon sonunda kızların vurulması tatil boyunca herkesi üzmüş ve yeni sezonda kimin öleceği merak konusu olmuştu. Neşe içinde evlerine dönen Toprak ve Feride kızları o halde görünce şok yaşarlar. Kan kaybından ölmek üzere olan kızlar, acil müdahale ile hastaneye götürülür. Serkan, Güney ve Cenk haberi alıp hastaneye koşar. Doktorlar pek ümitli konuşmaz. Kader ve Eylül’ün annelerine haber vermek gerekmektedir.

Dizi Haber Sitesi  kırgın çiçekler 25 nisan 43. bölümde çalan şarkı ve sözleri Seksendört - Kal Ölene Kadar

kirgin-cicekler-7-kasim-58-bolum-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari16

Kırgın Çiçekler 52. Bölümde Neler Olacak? Özet

Serkan, Mesude’nin ne tepki vereceğini bilemediğinden kararsız kalır. Polis her yerde suçluları ararken, Güney intikam almak ister. Kemal ise, hapishanede durumu öğrenince, onu kimse suçlamasın diye bir plan yapar. Herkes birbirinden hiç ayrılmayan Kırgın Çiçekler’in yaşam mücadelesini kazanmalarını beklemektedir… Yeni sezonda kızlardan birisi diziden ölerek ayrılırken Kemal de yaptıklarının cezasını çekiyor ancak ölmediği için diziye devam ediyor.

kirgin-cicekler-7-kasim-58-bolum-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari11

Yeni bölümüyle yine seyirciyi ekrana kilitleyecek bölümüyle sizlerle olacak Kırgın Çiçekler 52. bölümüyle heyecan dorukta. Nazan Hanım ın büyük sırrı ortaya çıkıyor.Çocuklarının evlatlık olduğu gün yüzüne çıkıyor.Oğlu ise Nazan hanımdan hesap sormaya kalkar.

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Sedef(Elif Ceren) Kim? Oynadığı diziler-Kariyeri

Diziye yeni giren Dalin kendini kızların kabul etmesi için elinden geleni yapsa da çok başarılı olamayacaktır.Meral’in ölümüne kendilerini alıştıramamış olmaları onları henüz yeni birine de adapte etmekte çok zorlayacaktır.Ayrıntılar ve daha fazlası buradan paylaşılacaktır.

Kırgın Çiçekler 2. Sezon 19 Eylül Pazartesi 51. Bölüm Fragmanı İzle-Özet ve İpuçları için Tıklayınız

kirgin-cicekler-7-kasim-58-bolum-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari14

Kırgın Çiçekler 52. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın