Kırgın Çiçekler 40. bölümde Neler Olacak? Nazan Hanım Öldü mü? Ölecek mi?


Kırgın Çiçekler 40. bölümde Neler Olacak? Cemre Nazan Hanım’ı öldürecek mi?

Atv ekranlarında sevilerek izlenen Kırgın Çiçekler tüm heyecanı ile devam ederken Gökhan’nın katili Nazan Hanım hapisten çıkar. Bunu duyan Cemre Nazan Hanım’ı öldürmek için araba çalarak Nazan Hanım’a çarpıp onu öldürmek ister.

kirgin-cicekler-7-kasim-58-bolum-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari16

Nazan Hanım Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu? Diziden Neden Ayrılıyor?

Kazadan dolayı tutuklanan Nazan Hanım kazadan sonra Gökhan’a yardım etmek için kaza yerine gittiği, yine Gökhan’nın kaza bölgesinden uzakta bir yerde ölmüş olması Nazan Hanım’ın lehine olduğu için Nazan Hanım’ın hapisten çıkıyor. Nazan Hanım’ın hapisten çıktığını duyan Cemre bir araba çalarak Nazan Hanım’ın Gökhan’a çarptığı gibi,araba ile Nazan Hanım’a çarparak öldürmek ister. Acaba Cemre Nazan Hanım’a çarpacak mı? Nazan Hanım Diziden ayrılacak mı? Nazan Hanım ölecek mi? Nazan Hanım diziden neden ayrılıyor?

Nazan Mesude’ye her şeyi anlatabilecek mi?

Nazan Kemal’den aldığı göz dağı ile korku içindedir. Mesude ile görüşmede ikilem yaşar. Bir yanda kendi çocukları bir yanda Eylül. Nazan nasıl bir karar alacak? Mesude’ye her şeyi anlatabilecek mi?

Güney’in Ailesi Dağalacak mı?

Ekrem Banu yüzünden ailesinin dağılmasına mı sebep olacak? Yaptığı bir hata tüm ailenin sonu mu olacak. Güney dağılan ailesi yüzünden yetimhaneye mi düşecek?

kirgin-cicekler-7-kasim-58-bolum-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari14

Kemal Defne’ye Zarar mı Verecek?

Sapık ruhlu Kemal Nazan’ın Mesude ile konuşacağını anladı ve Defne üzerinden Nazan hanıma göz dağı verdi. Peki Kemal ne kadar ileriye gidecek? Defne’ye zarar verecek mi?

Mesude Kemal’den Boşanabilecek mi? Mesude’nin oğlu Metin’i kim kaçırdı?

Gözü açılan Mesude Kemal’den boşanma kararı alır. Ancak Kemal buna izin vermez. Olayı emniyete bildiren Mesude az da olsa elini kuvvetlendirir. Ancak Kemal boşanmaya hiçte niyetli değildir.Mesude Kemal’den kaçmak için Tren İstasyonuna gider ama oğlu Metin’i istasyonda kaybeder. Metin’i babası Kemal’in kaçırdığını düşünüyoruz.

kirgin-cicekler-7-kasim-58-bolum-neler-olacak-ozet-fragman-ve-ipuclari12

Kırgın Çiçekler 40. Bölümle ilgili tüm sorularınızın cevabını Fragmanımızda izleyebilirsiniz.

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler 77.Bölüm Fragmanı Çıktı mı?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın