Kırgın Çiçekler 6 Haziran 49. Bölümde Neler Olacak? Fragmanı-Özeti ve İpuçları


Kırgın Çiçekler 6 Haziran 49. Bölümde Neler Olacak? Fragmanı Özeti ve İpuçlarıKırgın Çiçekler 6 Haziran 49. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Özeti ve İpuçları (7)

Eylül, gergin bir şekilde mahkemeyi beklerken bütün arkadaşları onu desteklemektedir. Serkan, mahkemede Eylül’e şahitlik yapması için Nazan’dan yardım ister. Ancak Nazan kabul etmez. Kırgın Çiçekler 6 Haziran 49. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Özeti ve İpuçları

Köşeye sıkışan Kemal, kendini kurtarmak için planlar yapar.  Eylül’ün Kemal’i mahkemeye verdiğini öğrenen mahalle halkı Kemal ve Mesude’ye düşman olur. Kemal Mesude’den Eylül’ü ikna etmesini ister. Mesude Eylül’ü ikna etmek için yurda gider. Önce sakin sakin konuşan Mesude Eylül’ün kararlı duruşundan sonra bir anda sinirlenir ve Eylülü suçlayıcı sözler sarf etmeye başlar. Annesi tarafından suçlanmak Eylül için çok ağır gelmiştir. Kırgın Çiçekler 6 Haziran 49. Bölümde Neler Olacak Fragmanı Özeti ve İpuçları2

Defne, tiyatro oyununda rolünü kapmak için Songül’ü Eylül’ün Kemal tarafından taciz edildiğini okula yaymakla tehdit eder. Gerçeği öğrenen Eylül ise her şeyi anlatarak Songül’ü herkesin içinde rezil eder.

Meral, İhsan’ın silahını ele geçirerek gözünü karartır. Kızlara yakalanan Meral silahı polise götüreceğini söyleyerek onları ikna eder. Ertesi gün Songül ile karakola giden Meral bir anda karakolun önünden kaçar. İhsan’ı öldürmek üzere yanına gider. Songül’de Meral’i durdurmak için peşinden gider.

Nazan son anda mahkemede şahit olmayı kabul edecek mi? 

Eylül Nazan’ın şahitliği ile haklılığını kabul ettirecek mi? Mesude mahkeme kararı ile Kemal’in gerçek yüzünü görecek mi?

Kemal hapse girip hapiste öldürülecek mi?

Yoksa Mesude Eylül üzerinde kuracağı psikolojik baskı ile Eylül’ü ikna mı edecek?

Ekrem’in Banu ile kaldığı ortaya çıkmıştır. Ekrem Suudi Arabistan’a gitmeyecek mi?

Ekrem eşinin gerçek yüzüyle tanıştı. Eşine devrettiği mal varlığını geri alabilecek mi?

Sorular aynı zamanda ilerleyen bölümlerdeki gelişmelerin habercisidir. Hepsi ve daha fazlası için bizi takipte kalın…

Kırgın Çiçekler 6 Haziran 49. Bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler 2. Sezon 51. Bölüm Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın