Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Eylül Öldü mü? Nazan Ölecek mi?


Pazertesi akşamlarının sevilerek ve büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Kırgın Çiçeklerde dizisinin 81 bölümünde birbirinden ilginç gelişmeler bizleri bekliyor. 

Akıllara takılan ilk soru ise Eylül karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz ın diziden neden ayrıldığı.Eylül son bölümde Kemal tarafından kaçırılmış ve 81 bölüm fragmanında ise Kemal ile aynı arabada görünüyordu.

Dizi Haber Sitesi  Tatlı İntikam Sinan'ın Sırtında Yazan Yazının Anlamı Ne?

Kemal Eylülü nasıl öldür dü?

Bu sorunun yanıtını dizinin yeni bölümünde hep beraber ekranlarda öğreneceğiz.Peki dizide fragmandan öldüğünü anladığımız Eylül kim gerçek adı ne oynadığı diziler neler gelin hep birlikte kırgın çiçekler dizisine 81. bölümde veda eden Eylülü yakında tanıyalım.

Eylül karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Biran Damla Yılmaz İstanbul doğumlu ve 19 yaşında. Yalan Beyaz Yalan, Çılgın Dersane, Ada ve son olarak  Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştı.

Dizi Haber Sitesi  Ben Bilmem Eşim Bilir 15 Eylül Final Biletini Hangi Çift Aldı? Eleme Potasına Kim Girdi?

Bir diğer merak edilen konu ise Kırgın çiçekler dizisinde kötü bir zengin karakterini oynayan ve sonrasında tüm servetini kaybeden Nazan ın kızı tarafından ittirilerek trafik kazası geçirmesi.NAzan hanım kızının okulunda hademe olduktan sonra kızı tarafından istenmeyen üvey anne olmuş ve tartıştıkları

Dizi Haber Sitesi  14 Şubat Salı Beni Affet Bölüm Özeti? Sevgililer Günü! Kim Kiminle? Bölüm Tüyoları? İpuçları!

esnada kızının itmesi sonucu araba kazasına maruz kalmış ve akıbeti ne olacak sorusu akıllara gelmiştir.

Kırgın Çiçekler Nazan Hanım Ölecek mi?

Tüm bu soruların yanıtları dizinin yeni bölümünde yada bir fragman çıkarsa öğreneceğimiz konular arasında yerini aldı.

Kırgın çiçekler 81 Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler 81. bölüm Eylül Öldüğünde Çalan şarkı da burada sizlerin beğenisine sunulacaktır.Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın