Kırgın Çiçekler Eylül Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?


Kırgın Çiçekler Eylül Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Atv ekranlarında sevilerek izlenen Kırgın Çiçekler dizisinde dram da heyecan da hiç bitmiyor. Geçtiğimiz bölüm Kemal Eylül’ü kaçırmış ve ormanlık bir alanda bağ evinde özel olarak yaptırdığı parmaklıklı bir odaya kapatmıştı.

Eylül ordan kurtulmak için her yolu denemiş sonunda Kemal’in duymak istediklerini söyleyerek O’nun istediği herşeyi yapacak gibi Kemal’i kandırmış ve Kemal kafesi açtığı anda Kemal’i önce kolundan çatal ile sonra da kafasına vurduğu şişe ile yaralayarak kafesten kaçmıştı.

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler dizisi 2 ocakta yok mu? Neden yok?

Eylül Kemal’i yaralayıp ormanlık alanda kaçarken Kemal de bağ evinden av tüfeğini alır ve peşine düşer. Daha fazla kaçamayan Eylül Kemal’in av tüfeğinin önünde kalır ve Kemal tüfeği ateşler.

27 Şubat Kırgın Çiçekler Eylül Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Eylül Kemal’in kendisini öldürmesinden korkar ancak Kemal Eylül’ü öldürmeyecektir. Kemal Eylül’ü korkutmak için tüfeği havaya ateş eder ancak Eylül’ü öldürmüş gibi haber salar. Yani Eylül şimdilik ölmüyor, diziden de ayrılmıyor.

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Kemal Öldü mü?

Eylül’ün vurulma sahnesi yalnızca bir hayalden ibaret ve Eylül kendisini vurulmuş, ölmüş bir vaziyette çöp konteynerinde görüyor.

Sizce Kemal Eylül’ü vurdu mu? Yoksa havaya ateş edip öldü gibi mi gösterdi. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Eylül 27 Şubat 73. Bölümde ölecek mi diziden ayrılacak mı? Sizlerde düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kırgın Çiçekler 27 Şubat 73. Bölüm Eylül’ün Vurulma Sahnesi

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler Eylül Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? (3 Yorum)

  1. bence eylül ölmeyecek aclıktan suzuzluktan rüya görecek cemre serkanda inşaatta çalışanlar bulacak