Kırgın Çiçekler Meral Neden Öldü? Diziden Neden Ayrıldı? Başka Dizide Mi Oynayacak?


Kırgın Çiçekler Meral Neden Öldü? 

Kırgın Çiçekler Atv ekranlarında yeni sezonda da izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Dizi de geçtiğimz sezon Meral annesini öldüren İhsan ve adamlarının peşine düşmüş o esnada İhsan’ın düşmanları İhsan’ı öldürmüş ve buna şahitlik eden Meral ve Songül’ün peşine düşmüşlerdi. Daha sonra da Feride ile Toprak’ın nişan töreni sonrası bi arada yatan kızların odasına giren katiller kızların hepsini vurmuş ve sezon finaline girmişlerdi. İlerleyen bölümlerde her şey netlik kazanacaktır. Sizler için konunun takipçisiyiz. Bizi takipte kalın..

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler 43. Bölümde Neler Olacak? Özet, Fragman ve İpuçları

kirgin-cicekler-2-mayis-44-bolumde-neler-olacak-ozeti-fragmani-ve-ipuclari4

 

Kırgın Çiçekler Meral Diziden Neden Ayrıldı? Neden Çıktı?

Daha sonra ağır yaralanan kızların hepsi hastaneye kaldırılmış ancak hepsi ağır yaralıydı. Kızların diğerleri kurtulurken zaten yorgun düşen kalbi Meral’in bu yarasını da daha fazla kaldıramamış ve Meral’in kalbi durmuştur. Meral yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamamış ve diziden öldüğü görülmektedir. Ancak Meral’in 3 yıldır komada olduğu ve bunun devamında ise komadan çıkıp diziye devam edeceği söylenmektedir.

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Söz Konusu Aşk Bu Farklı Bir Telaş Bu-Kutsi-Meral Düeti Tamamı Full versiyon

10061998-100-regular-fit-siyah-mont-635775207952489307

 

 

Kırgın Çiçekler Meral Başka Dizide Mi Oynayacak?

Kırgın Çiçekler dizisinde Meral karakterine can veren Aleyna Solaker Kırgın Çieklerden ölerek ayrıldığı söylentileri kafalarda sevilen oyuncunun başka dizide oynayacağı düşüncelerini ortaya çıkardı. Dizide oldukça sevilen Meral karakterinin sahibi Aleyna Solaker için henüz bilinen bir dizi projesi yok. Ancak yeni bir bilgi geldiğinde sizlerle buradan paylaşılacaktır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın