Kırgın Çiçekler Ne Zaman Sezon Finali yapıyor? Nasıl Sezon Finali Yapacak? Sezon Finalinde Neler Olacak?


Kırgın Çiçekler Ne Zaman Sezon Finali yapıyor? 50. bölüm 13 Haziran

Kırgın Çiçekler Dizisi işlediği konu bakımından Tv ekranlarında fark yaratan bir dizi oldu.Hemen hemen her hafta ilgiyle izlenen dizi reytinglerini korumaya devam ediyor. Her bölümde  farklı bir dramı işleyen dizi aslında zaman zaman da verdiği mesajlarla izleyiciden büyük beğeni topluyor. Dolayısıyla da dizinin en az bir sezon daha ekranlarda kalması bekleniyor. Ancak dizi zaten geçtiğimiz sene haziran ayında başlamış ve yoğun bir çalışma temposuyla aralıksız olarak yayınlanmıştır. Bu da gerek izleyiciyi gerekse oyuncuları ve set ekibini oldukça yormuş ve bir ara verip dinlenmeleri gerekecektir.Bunun için de okulların kapanması ile birlikte 13 Haziranda 50.Bölüm ile sezon finali yapması düşünülüyor.

Dizi Haber Sitesi  Kırgın Çiçekler Nazan(Veda Yurtsever) Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu? Hangi Dizide Oynayacak?

 

kirgin-cicekler-2-mayis-44-bolumde-neler-olacak-ozeti-fragmani-ve-ipuclari5

Kırgın Çiçekler Nasıl Sezon Finali Yapacak?

Kırgın Çiçekler her bölümünde farklı bir dram işlerken sezon finalinde ise daha büyük dram yaşanması bekleniyor. Kızların başına büyük bir bela gelmesi, hatta kızlardan birisinin ölebileceği de söyleniyor.

Kırgın Çiçekler Sezon Finalinde Neler Olacak?

kirgin-cicekler-2-mayis-44-bolumde-neler-olacak-ozeti-fragmani-ve-ipuclari4

Atv de yayınlanan sevilerek izlenen Kırgın Çiçeklerde hemen hemen her bölümde kızların başına bişeyler geliyor. Sezon finalinde de aynı otobüs kazasında olduğu gibi büyük bir tehlike kızları bekleyecek. Dizi hayranları da tatil boyunca yeni sezonda neler olacağını merak edip duracaklar. Bakalım bizlerde henüz sezon finalinde neler olacağını tam olarak kestiremiyoruz. İzleyelim görelim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın