Kırgın Çiçekler Nezihe (Hülya Gülşen Irmak) Kim? Yaşı, Eğitimi, Oynadığı Diziler?

0

Kırgın Çiçekler Nezihe  (Hülya Gülşen Irmak) Kim? Yaşı, Eğitimi, Oynadığı Diziler?

Atv’nin sevilen ve reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçekler yeni bir karakter ile kadrosunu güçlendiriyor. Dizide Nezihe karakterini canladıracak olan Hülya Gülşen diziye renk ve güç katacağa benziyor. Aynı  zamanda Kader karakterini canlandıran kızı Naz Çağla Irmak ile aynı dizide oynamanın heyacanını yaşayan Gülşen’in diziye güç katacağı konuşulan konulardan birisi. Tabi hal böyleyken başarılı oyuncu Hülya Gülşen’in kim olduğu merak konusu oldu…

kirgin-cicekler-2-mayis-44-bolumde-neler-olacak-ozeti-fragmani-ve-ipuclari4

Kırgın Çiçekler Nezihe  (Hülya Gülşen Irmak) Kim? Yaşı, Eğitimi?

1965 Ankara doğumlu olan Hülya Gülşen 160 cm boyunda ve 55 kg’dır. Ortaokulun ardından Ankara Devlet Konservatuvarı 13 yaşında girmiş ve okulun Hacettepe Üniversitesi’ne bağlanmasıyla aynı anda hem liseyi hem de konservatuvarı bitirme şansını elde etmiştir. 1984 yılında Devlet Tiyatroları’na giren Hülya Gülşen Irmak uzun süre bu kurumda görev yapmıştır. 1993 yılında Müjgan karakteri ile Ferhunde Hanımlar dizisiyle ekranlara merhaba diyen başarılı oyuncu bu tarihten itibaren hem sinema hem de tv dizilerinde rol alarak işini başarılı bir şekilde devam ettirmiştir.

Kırgın Çiçekler Hülya Gülşen Irmak Oynadığı Sinema ve Diziler

Başarılı oyuncu 1993 yılında başladığı ekranlara Ferhunde Hanımlar dizisi ile merhaba demiş ve sırasıyla Bizim Evin Halleri(2000), Havada Bulut(2002), Teyzemin Nesi Var?(2002), Bizim Evin Halleri(2008), For a Moment-Freedom(2008), Göküşağı Çocukları(2010), Keşanlı Ali Destanı(2011-2012), Gelip Derviş(2013-Konuk Oyuncu), Çalıkuşu(2013) ve Asla Vazgeçmem(2015) dizilerinde rol almıştır. Şu anda Atv’nin rekormen dizisi Kırgın Çiçekler dizisinde Nezihe ismini canlandırmaktadır.

Kırgın Çiçekler Dizisi ile ilgili diğer haberler için tıklayın

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here