Kısmetse Olur 12 Mart Kim Elenecek? Kim Gelecek? Sürpriz İsimler!

0

Kanal D ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Kısmetse Olur da her hafta bir eleme heyecanı yaşanıyor. Her hafta evden en az 1 kişi eleniyor. Bazende kimse elenmiyor. Zarftan çıkacak sonuca bağlı. Her hafta 1.ler seçiliyor ve birinciler elenmiyor. Bir de arkadaşlarından en çok oyu alanlar elenmiyor. Kısmetse Olur evinden elenen adayın yerine yeni bir isim geliyor.

12 Mart Kısmetse Olur Haftanın Birincileri Kim?

Kısmetse Olur evinde bu hafta çok hareketli geçti. Aycan ve Onur cephesinde yaşananlar ve biten aşk, yeni aşıklar Akın ve Tuğçe’nin bir barışıp bir ayrılması olayı. Bu hafta bunu daha çok göreceğiz. Gözde’nin Tuğçe için eski bir adayla dışarıda görüşüyor sözleri üzerine Akın ve Tuğçe bu hafta bir kaç kez ayrılıp barışacaklar.

Kısmetse Olur 12 Mart Kim Elenecek? Kim Gelecek? Sürpriz İsimler!

Gelelim Bu haftanın birincilerine, Bu hafta damatlar evinden Adnan birinci olurken, Gelinler evinden Tuğçe birinci oldu. Tuğçe yemeğe çıkmak istemese de kurallar gereği arkadaşça yemek yediler. Didem bu olaya kızsa da olgunlukla karşıladı. Bu hafta ayağa kalkan isimler Altuğ ve Gözde oldu. Altuğ’u eve elemek için sokmadıkları için Gözde eve veda eden isim oldu. Gözde Ünal ile olan ilişkisi ile gündeme oturmuştu.

12 Mart Kısmetse Olur Kim Gelecek?

Biliyorsunuz elenen isimlerin yerine yeni bir isim veya isimler geliyor. Bu hafta eve çok ilginç isimler giriş yapacak ve ev tekrar karışacağa benziyor. Özellikle Didem ve Adnan ilişkisi. 6 Mart günü eve eski adaylardan Gamze Göktürk giriş yaptı. Kısmetse Olur programı düşen reytingleri artırmanın yolunu eski adayları eve sokmakta buldu. Bu hafta eve Rabia Karaca ve geçen sene yarışan yarışmacı Melis Buse Betkayan eve giriş yapacak. Melis eve girer girmez Didem’e saracak. Bakalım bu iki yarışmacının eve gelmesi reytingleri artıracak mı? Sizce Melis ve Rabia eve gerçekten evlenmek için mi reyting için mi gelecek? Kısmetse Olur evindeki ilişkileri geçekçi buluyor musunuz? Bu konudaki duygu ve düşüncenizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kısmetse Olur Gözde Kendisini Anlatıyor!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here