Kısmetse Olur 15 Ocak kim elendi yeni gelen aday kim?

1

Kısmetse Olur 15 Ocak kim elendi yeni gelen aday kim?

Geçtiğimiz hafta Kısmetse Olur cumartesi günü haftanın birincileri Adnan ve Sibel çifti olmuştu. Çeki alıp evini koruyacak isim Adnan oldu ve kızlar evinden elenen isim Rabia Karaca oldu. Haftanın finalinde artık ne olup ne olmayacağı kutuda yazılan karar göre uygulanıyor. Geçtiğimiz hafta normalde olması gereken oldu ve sadece evden bir kişi elendi.

Kısmetse Olur 15 Ocak kim elendi yeni gelen aday kim?

Kısmetse olur evinde Gökhan ile Rabia aşk yaşamışlardır. Fakat bir türlü ilişkilerini düzene koyamamışlardır. Bir önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Rabia’nın birkaç kez dışardaki görüntüleri eve verilmiştir. Bu durumu atlatamayan Gökhan ayrılma kararı almıştır. Barışmak için Rabia çok uğraşmış fakat bir süre sonra oda pes etmiştir. Kısmetse olur 15 Ocak çekimleri tamamlandı. Kısmetse olur evinden elenen isimler eve yeni gelen Gözde ve Barış oldu.

Kısmetse Olur 15 Ocak kim elendi yeni gelen aday kim?

İkisi de birbirlerini tanıma yoluna girmek istemişlerdi fakat olmadı. Gizem eve veda ederken çok ağladı. Biz bu hafta Berker’in eleneceğini tahmin etmiştik ama olmadı. Ama böyle giderse elenmesi an meselesi.

14 ocak haftanın birincileri ise didem ve onur oldu. Bunları tahmin etmesi zor değil zaten. İyi giden bir ilişki birinci olacaktı. Bildiğiniz gibi geçen hafta didem ilişkisi için çok uğraşmıştı. Adnan da büyük bir sürprizle evlenme teklifi yapmıştı. Bunun üzerine halk Didem’i birinci yaptı.

Onur ise Aycan’la ilişkilerinin başladığından beri ilişkilerine sahip çıktı. Bu evde kalmak istiyorsan ya ilişkine sahip çıkacaksın ya da hayatın olaylı olması gerekir. Onur’un birinciliğinin üzerine yapım Ayçan’la Onur’u Abant’a gönderdi. Gittikleri ödül de Onur Ayçan’a bir hediye verdi şu anlık ne olduğunu bilemiyoruz.

Bu hafta çiftler ile ilgili haberler ise şöyle:

Adnan ile didemin arası iyi bu hafta aralarında ufak bir tartışma olacak ama uzun sürmeyecek.

Berker eve gelen yeni gelin adayı ile ilgilenecek fakat gözde bunu istemeyecek. Zaten yeni gelen gelin adayına Berker bir kere şansını deniyor.

Akın ile yeni gelen gelin adayının arasında bir şeyler olabilir. Birbirleriyle ilgilenmeye başlayacaklar.

Kısmetse Olur 15 Ocak kim elendi yeni gelen aday kim?

Bu hafta eve yeni gelen adaya gelecek olursa daha önce evden ayrılmış adayların olabileceği konuşuluyor. İkisi de evden ayrıldıktan sonra dışarda aşk yaşamaya başlayan Ayça ve Aykut olabilir. Evde artık çok az bir sayıda ilişkisi olan adaylar kaldı belki onların sayısını arttırmak için böyle

Kısmetse Olur 15 Ocak yeni gelen aday kim?

Bu hafta eve yeni gelen adaya gelecek olursa daha önce evden ayrılmış adayların olabileceği konuşuluyor. İkisi de evden ayrıldıktan sonra dışarda aşk yaşamaya başlayan Ayça ve Aykut olabilir. Evde artık çok az bir sayıda ilişkisi olan adaylar kaldı belki onların sayısını arttırmak için böyle bir karara varılabilir.

Kısmetse Olur 15 Ocak kim elendi yeni gelen aday kim?

En çok konuşulan isimler ise Hazal ve Semih. Bildiğiniz üzere Hazal geçtiğimiz haftalarda elenmişti. Sevgilisinin yanında olan Semih sözleşme filan dinlemeden Hazal’ın elinden tutup evden ayrılmışlardı. Evden çıktıktan sonra ayrılan çift çok geçmeden ayrıldılar. Ama ne olup ne biteceği henüz belli değil belki yapım Hazal’ı ikna eder ve eve girmesini sağlayabilir.Kısmetse Olur 15 Ocak kim elendi yeni gelen aday kim?

Kısmetse Olur Sibel, Gökhan için gözyaşı döküyor!

https://www.youtube.com/watch?v=5hfEJma2W8g

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here