Kısmetse Olur Arca Karel Kim? Mesleği? Yaşı? Kim İçin Geldi? İsminin Anlamı


Kısmetse Olur Arca Karel Kim? Mesleği?

Kanal D’nin ilgiyle izlenen evlendirme programı Kısmetse Olur’da Pazar gecesi finali yapıldı. Finalde Rabia ve Barış elenme adayı oldu. Adnan ve Sibel Birinci olmuştu. En çok oyu alan evini korudu. Adnan en çok oyu alarak evini korudu. Rabia elendi. Barış evde kaldı. Biliyorsunuz hafta içi Gökhan diskalifiye olmuştu. Gökhan’ın yerine  yeni erkek adayı Arca Karel geldi. Arca Karel tekstil işi ile uğraştığını İstanbul doğumlu olduğunu ve doğulu musunuz? Sorusuna : Değilim ama memleketimin her yerini çok seviyorum dedi.

Dizi Haber Sitesi  Mukayyet in Türk Dil Kurumundaki Anlamı Nedir?Arca Karel Yaşı? Kim İçin Geldi?

Arca Karel 28 Yaşında ve 9 Ocak fragmanında Tuğçe ile ilgilendiği görülüyor. Tuğçe’nin de Arca’dan hoşlandığını Tuğçe’nin yakın arkadaşı Ünal Arca’ya iletiyor. Bakalım buradan bir aşk doğacak mı? Sizin bu konuda yorumlarınız nelerdir?Dizi Haber Sitesi  Nane, Lavanta, Kekik ve Biberiye gbi örnekleri olan bitki ailesinin adı

 

Arca Karel Fotoğraflar:

 

Arca Karel İsminin Anlamı ne?

Arca Karel isminin anlamının namuslu olduğunu ve ismini çok sevdiğini söyledi. Bizim araştırmalarımızda da isminin temiz ve namuslu anlamına geldiğini söyleyebiliriz.

Kısmetse Olur 9 Ocak Fragmanı:Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın