Kısmetse Olur da 17 Mayıs ta İzleyiciyi Neler Bekliyor? 178.Bölüm de Neler Olacak? Daniela ve Hazal Arasındaki Gerginlik Devam Ediyor Mu?


Kısmetse Olur da 17 Mayıs ta İzleyicileri Neler Bekliyor?  

Pazartesi günü yaşanan kavganın ardından sular durulacak mı?Salı günü izleyiciyi neler bekliyor?  Kısmetse Olur haftanın ikinci gününe Hazal ve Daniela arasındaki kavganın etkisi hala sürüyor mu? Erdem ise Nur’la tam konuşmuşken evden elenmişti. Belki tekrar aralarında bir ilişki başlar. İşte merakla beklenen soruların cevabı burda.

kismetse-olur-17-mayis-f

Kısmetse OLur 178.Bölüm de Neler Olacak?

Salı günü evde yine çok karmaşık olaylar meydana geliyor. Bu hafta Tandan iyi gidiyor aynı şekilde Cansel ve Eser de iyi gidecek. Hafta sonu birinci olan isimler en çok oyu alan Tankut ve Dani olacak.Bu pazar Ceyda ve Erdem eve girdi. Ceyda evde sakinlikle karşılandı. Ama bundan sonra neler olacak? Ceyda Semih için geldiğini söylemiş olabilir. Semih Adnan’a ters yapmaz.Ayça ve Semih ikilisinin görüşmesinden sonra evde durumlar değişiyor.

Dizi Haber Sitesi  Anne Dizisi 10 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Kısmetse-Olur-Fragmanı-17-Mayıs-ayca-batuhan-görüşmesi (1)

 

Hazal ve Emre arasında Dani yüzünden başlayan kavga Tankut’a da sıçradı. Kısmetse Olur‘un 3 hafta içerisinde final yapması da beklenirken evde eşi olan adayların büyük ödül ve sürprizleri de kazanması kesin gözüküyor. Kısmetse Olur’un 17 Mayıs tarihinde yayınlanacak bölümünde de benzer tartışmalar ve gerginlikler de yaşanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın