Kısmetse Olur Hazal Ve Semih Neden Tartıştı? Neden Ayrıldılar? Neden Bitti?


Kısmetse Olur Hazal Ve Semih Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti?

Kısmetse Olur Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda da oldukça ilgiyle izleniyor. Programın çok sevilen iki adayı Semih ve Hazal aşkı 23 Eylül günü Semih’in Hazal’a olan aşkını itiraf etmesi ile başlamış ve herkesi sevindirmişlerdi.

phplhqspb

 

Kısmetse Olur Hazal Ve Semih Neden Ayrıldılar? Hazal Semih Son Durum Ne?

Sevilen çift eve geldiklerinden beri birbirini tanımaya çalışmış ve aşklarına resmen başlamışlardı. Ancak tabi kişiler ikili  ilişkilerde farklılıklar gösterebiliyorlar. Dışarda farklı bir karakter sergilerken birebir ilişkilerde herşey dışardan göründüğü gibi olamayabiliyor. İkili aşk yaşamaya başladıktan sonra ne olduysa oldu zaman zaman tartışmaya başladılar. Birbirlerini tanıyamadıklarını ifade eden çift tartışmaların artması üzerine ilişkilerini sonlandırdılar.

Dizi Haber Sitesi  Kısmetse Olur Addid Bitti mi? Didem Yüzük Attı? Adnan Baygınlık Geçirdi! 6 Şubat

kismetse-olur-238-bolumde-semih-ile-hazal-gerginl-2413023

Kısmetse Olur Hazal Ve Semih Neden Bitti? Neden Olmadı?

23 Eylül günü Kısmetse Olur programında elinde çiçekler ile eve gelerek Hazal’a olan duygularını ifade eden Semih romantik dakikalar yaşayarak aşklarına başlarken zamanla tartışmaya başlayan çift anlaşamayınca aşkları da bitti. Olmayınca olmuyor demekki bakalım Kısmetse Olur da Hazal ve Semih Barışacaklar mı? Kısmetse Olur da Hazal ve Semih Barışırlar mı?hep birlikte izleyip göreceğiz.

resim

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın