Kısmetse Olur Yayından Kaldırılıyor mu? Neden Kaldırılıyor? Ayrıntılar Haberimizde!


Kısmetse Olur Yayından Kaldırılıyor mu? Neden Kaldırılıyor? Ayrıntılar Haberimizde!Kısmetse Olur Yayından Kaldırılıyor mu Neden Kaldırılıyor Ayrıntılar Haberimizde!

Yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan program Kısmetse Olur son zamanlarda hakkında yapılan eleştirilerle gündemde.

Kısmetse Olur Yayından mı Kaldırılacak?dedikoducu çocuk kısmetse olur yayından kaldırılıyor mu ne zaman kaldırılacak

Programda içilen içkilerin ve argo konuşmaların izleyicileri rahatsız ettiği yönünde söylemler sosyal medyada çoğalmaya başladı. Özellikle magazin ve dizi dünyasından haberleriyle dikkat çeken sosyal medya fenomenlerinden Dedikoducu Çocuk’un sosyal medya hesabında yaptığı eleştiriler büyük yankı uyandırdı.

Kısmetse Olur Ceza mı Alacak?

Türk halkının gelenek ve görenekleriyle uyuşmayan söz ve davranışların sergilendiği yönünde eleştirilere muhatap olan programın yapımcılarından henüz bir açıklama gelmedi.

Bu tarz programların ceza almasını isteyen bazı eleştirmenler eğer halkın dini ve sosyal yapısına uygun olmayan yayınların devamında ise söz konusu programın kaldırılmasının uygun olacağını düşünmektedirler.

Konu ile ilgili program yapımcılarından resmi bir açıklama gelmezken programın bu şekilde giderse uyarı alacağı eğer devam ederse yayından kaldırılma cezası alacağı kesin gibi.

Konu ile ilgili gelişmeler olduğundan buradan bilgi verilecektir.

 

Dizi Haber Sitesi  Kısmetse Olur 20 Mart Onur-Aycan Çalan Aşk Dediğin Şarkısı ve Sözleri!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın