Kızlarım İçin Sumru Öldü mü?


Kızlarım İçin dizisinde Sumru annesinin acısına dayanamayarak intihar eder ancak tahminlerimize göre intihara teşebbüs eden Sumru Ölmez.İzleyenlerin merak ettiği Kızlarım İçin Sumru Öldü mü? Sumru kimdir sorusunun yanıtını dilimiz döndüğünce açıklamaya çalışalım.

 

Kızlarım için dizisinde Sumru rolü ile dizide kendisine yer bulan  Elifcan Ongurlar hatırlayacağınız üzere denize atayarak inthar girişiminde bulunur.Tahmin ediyoruz ki Sumru dizide rolüne devam edecek ve kurtulacak.

Dizi Haber Sitesi  Savaşçı Dizisi Haydar Kimdir

 

Elifcan Ongurlar, 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen ve burada Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Elifcan Ongurlar, ekranların dikkat çeken başarılı ve güzel oyuncularından biri olmayı başarmıştır.Elifcan Ongurlar 2012 yılında rol aldığı “Ateşin Düştüğü Yer” filminde canlandırdığı “Ayşe” karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Ongurlar, ekranlarda ilk olarak İlker Kaleli ve Nazan Kesal gibi önemli isimlerle birlikte rol aldığı “Kayıp Şehir” adlı dizide canlandırdığı “Seher” karakteri ile dikkat çekmiştir. Ongurlar ardından “Kara Ekmek”de “Mine” karakterine hayat vermiştir. Kariyerinde hızlı bir yükseliş yakalayan Elifcan Ongurlar “Kiralık Aşk” dizisinde “Fikret Galo” rolünü canlandırmıştır.

Dizi Haber Sitesi  Kızlarım İçin Selva Kim? Boyu, Kilosu, Sevgilisi, Oynadığı Diziler
kızlarım-için-sumru-oldu-mu-diziden-mi-ayrılıyor
kızlarım-için-sumru-oldu-mu-diziden-mi-ayrılıyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 6 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın