Klavye Delikanlıları Bayram Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler


Klavye Delikanlıları

Show Tv ekranlarında yayına hazırlanan Süreç Film ve Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği, genel yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı Klavye Delikanlıları’nın ilk tanıtımı yayınlandı. İddialı yapımlarla öne çıkan Show TV’nin yeni dizisi Klavye Delikanlıları yeni nesil gençliği ve onların aileleriyle olan hikayesini eğlenceli bir dille ekrana getirmeye hazırlanıyor. Klavye Delikanlıları Bayram Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler nelerdir? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Klavye delikanlıları Bayram Kim
Klavye delikanlıları Bayram

 

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

klavye delikanlılari bayram kim
klavye delikanlılari bayram kim

Klavye Delikanlıları Bayram Kim

Klavye Delikanlıları dizisi kadrosunda Bayram karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Ali BARKIN. Ali Barkın  3 Ocak 1985 (32 yaşında) Ankara doğumludur. Oyuncumuz 174cm boyunda ve ı76 kilodur. Ali Barkın, İlk, orta, lise ve üniversite eğitimini Ankara’da tamamlamış, Orta Doğu Teknik Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Üniversiteyi bitirdikten sonra Kanada’da Vancouver Film School’da Sinema ve Televizyon oyunculuğu eğitimi almıştır. Rol aldığı bir kaç tiyatro oyunlarından sonra Kanada’da çektiği Dilemma sinema filmi ile televizyon kariyerine ilk adımını atmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra dizi sektörüne girmiştir. Hayat Devam Ediyor dizisindeki rol arkadaşı olan Neslihan Atagül ile uzun süredir sevgilidir.

Klavye delikanlıları oyuncuları
Klavye Delikanlıları

 

Ali Barkın’ın Rol Aldığı Yapımlar:

 • Deniz Yıldızı – 2009
 • Şefkat Tepe – 2010
 • Dilemma – 2011
 • Babalar ve Evlatlar – 2011
 • Hayat Devam ediyor – 2011
 • Eski hikaye – 2013
 • Tanık – 2013
 • Yeşil Deniz – 2014
 • Kırımlı – 2014
 • 91.1 – 2011
 • Klavye Delikanlıları – 2017

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın