Klavye Delikanlıları Kerem Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler


Klavye Delikanlıları

Show Tv ekranlarında yayına hazırlanan Süreç Film ve Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını üstlendiği, genel yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı Klavye Delikanlıları’nın ilk tanıtımı yayınlandı. İddialı yapımlarla öne çıkan Show TV’nin yeni dizisi Klavye Delikanlıları yeni nesil gençliği ve onların aileleriyle olan hikayesini eğlenceli bir dille ekrana getirmeye hazırlanıyor. Klavye Delikanlıları Kerem Kim? Gerçek Adı Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler nelerdir? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

klavye delikanlıları kerem kimdir
klavye delikanlılari kerem kim

Abi ne korsan taksisi ya! Hanfendi mahalleden bacım olur

 

Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur. Onlara yol göstermek isteyen Hiko Dayı

 

klavye-delikanlılari-kerem-kim
klavye delikanlılar kerem

 

Klavye Delikanlıları Kerem Kim

Klavye Delikanlıları dizisi kadrosunda Bayram karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Kaan Yıldırım. Son zamanlarda yakışıklığı ile genç kızların favori oyuncularından biri olan Kaan Yıldırım 24 Aralık 1986 (30 yaşında) İstanbul doğumludur. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama bölümünden mezun olmuştur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyuncumuz 180cm boyunda ve 74 kilodur. Ulan İstanbul dizisindeki oyunculuğu ile beğeni toplamıştır. Ulan İstanbul dizisinde ki Ferdi rolü ile genç kızların hayranlığını kazanmıştır. Kaan Yıldırım kendisi gibi oyuncu olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Aybige Hatun rolüyle ünlenen Ezgi Eyüpoğlu ile evlidir.

 

Klavye delikanlıları Kerem

 

Kaan YILDIRIM’ın Yer Aldığı Yapımlar:

  • Kayıp – Kadir – 2013
  • Ulan İstanbul – Ferdi – 2014
  • Ümmü Sıbyan:Zifir – 2014 Yapımcı
  • Adı Mutluluk – Batu – 2015
  • Yok Artık!- 2015 Yapımcı
  • Kalbim Yangın Yeri – Volkan – 2016

 

Klayve Delikanlıları Kerem (Kaan YILDIRIM)

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın